Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość nini

Testy owulacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nini

Zacznę od tego że cykle mam 30-33 dniowe wiec od 10 dnia cyklu zaczęłam robić testu owulacyjne i do 14dnia cyklu wychodziły pozytywne. 15 i16 dc nie zrobiłam testów. A 17 dc znów był pozytywny wszystkie testy miały tak samo zabarwione obie kreski. Dodam że nie zauważyłam u siebie śluzu plodnego dzisiaj jest 19dzien cyklu a ze mnie leci dosłownie biały rzadki śluz.. czy u was też tak długo testy wychodziły pozytywne.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozytywny test uważa się, gdy dwie kreski są tak samo zabawione, albo kreska testowa jest ciemniejsza od tej testowej. Jeśli masz dłuższe cykle powinnaś zacząć się testować około 12 dnia cyklu - pisze zawsze na ulotce.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Rozumiem że tego 10dc kreska była tak samo mocno lub mocniejsza ? Może w tym cyklu ovu była szybko. Zresztą testy robi się tylko do pierwszego pozytywnego, później już o niczym nie swiadcza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ana

Ja jak dawniej robiłam te testy to tylko raz sprawdzilam jak dlugo wychodzi pozytywny i byly 3 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...