Skocz do zawartości
Forum

Mały członek


Gość Miriam

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z facetem i jest spoko. Ogolnie wszystko bo zarówno życie jak i seks. W zasadzie to spędzamy ze soba bardzo wiele czasu. On ma jeden problem, mianowicie kompleks małego członka. Ogólnie dla mnie to głupie i śmieszne ale widzę że dla niego to duży problem. Mi tam jego wielkosć bardzo nie przeszkadza bo próbujemy wielu pozycji i są specjalne pozycje do małych członków ale jemu to przeszkadza bardzo.

Czy któraś się z Was z tym spotkała?

 

Odnośnik do komentarza

Powstają tutaj 3 wyjścia: nic nie robić, zmienić partnera, jak również mu pomóc w powiększeniu członka (są bezpieczne sposoby na przykląd tabletkami). Możesz ewentualnei pomóc mu zaakceptować małego członka jednak jeśli facet sobie coś wmówił to może być trudno.
 

Odnośnik do komentarza

Faceci niestety tacy są. Ich członki to dla nich czasami sprawa najwyższej wagi. Poczytaj sobie o penilarge, tabletkach jak i kremie. Nie pisze tego z własnych doświadczeń ale środek ma dobre opinie oraz ponoć wielu osobom pomógł. A co do zasadzy działania to w dużym skrócie działa tak, że członek składa się z ciał jamistych. Penilarge posiada l-arginina który wpływa na zwiększenie pojemności ciał jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jest ich tyle, że w sumie dają widoczny efekt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...