Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie ust


Gość Nimue

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewuchy, idę jutro na powiększanie ust. Czy mogłybyście pokazać Wasze usta przed i po zabiegu oraz napisać ile ml wstrzyknięto? Będę wdzięczna, bo chcę wyrównać asymetrię warg i zastanawiam się ile ml trzeba, żeby nie wyglądać jak glonojad.

 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robione 3 razy po 1ml w długich odstępach czasu i totalnie polecam taki sposób, nie wstrzykiwałabym więcej niż 1ml na raz. Dzięki temu wygląda to bardzo naturalnie, a nie jak jakaś kaczka, no i oczywiście należy robić usta najlepiej u lekarza i jakiejś sprawdzonej osoby, nie u byle kosmetyczki. 

 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza
Gość uwaga na powiększanie ust

Powiem jedno z prawnego punktu widzenia - żaden certyfikat nie uprawnia kosmetyczki do wykonywaniu zabiegu iniekcji!!! To zabieg medyczny a nie kosmetyczny i musi go wykonywać lekarz!!! Piszę to bo w razie powikłań może być problem z odszkodowaniem u kosmetyczki, bo jej oc nie obejmuje zabiegów medycznych BO JEST TYLKO KOSMETYCZKĄ. Można żądać osobowo, ale jak będzie niewypłacalna to lipa!!!!

Odnośnik do komentarza

W warszawie mogę polecić klinikę OneClinic na ul. Przy Bażantarni, korzystałam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. To na czym mi najbardziej zależało to wywinięte usta, większa objętość i podkreślenie łuku kupidyna. Sam zabieg wykonany precyzyjnie i delikatnie. Przed zabiegiem została wykonana długa konsultacja wyjaśniająca wszelkie wątpliwości. Polecam!

 

Edytowane przez Alicja29
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o Warszawę to warto zapoznać się z ofertą zabiegów powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym w klinice medycyny estetycznej [reklama usunięta]. Od koleżanki wiem to, że sam zabieg trwał około 50 minut, wszystko zależy od zakresu działań i wszystko obeszło się bez większych problemów. Efekt końcowy - aż zaniemówiłam z wrażenia! 

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

prosze pamiętać, że kosmetyczka nie ma uprawnień do robienia zabiegu medycznego, którym jest powiększanie ust. Wszystkie kursy i certyfikaty nie upoważniają do tego, bo ZABIEG MEDYCZNY może wykonać tylko i wyłącznie lekarz!!!!

Odnośnik do komentarza

takie zabiegi estetyczne [reklama usunięta] na pewno powinna wykonywać doświadczona osoba, tak by zabieg był prawidłowo wykonany a klientka nie miała potem powikłań. często się niestety widzi efekty nieudanych zabiegów - nie tylko sztuczny wygląd, ale przede wszystkim uczulenia, opuchnięca, tragedia 😕

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...