Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika


Gość joanna71

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, w poprzednim wpisie zapytałam się czy mogę być w ciąży ponieważ uprawiałam stosunek przerywany bez zabezpieczenia. Tak jak wcześniej napisałam dostałam okresu ponad dwa tygodnie po stosunku był on obfity i trwał tyle co zawsze. W następnym miesiącu też dostałam miesiączki która się trochę spóźniła chociaż mam nieregularne cykle, ta miesiączka w pierwszym dniu była mało obfita lecz nie była ona brązowa potem 2 dni była obfita a reszta dni wyglądała jakby mi sie kończył okres chociaż czasem było czerowne krwawienie. Teraz jest już kolejny miesiąc od chyba tygodnia miałam jakieś dziwne lekkie bóle w podbrzuszu a od paru dni bolą (nie kłują) mnie jajniki nigdy nie miałam takich dolegliwość więc sie zaniepokoiłam... Stosunek z partnerem uprawiałam tylko ten jeden raz w październiku. Chce jescze pod kreślić że dwa dni temu miałam ból podbrzusza i odczuwałam mokrość w pochowie tak jak zawsze mam przed okresem lecz okres sie nie pojawił...

Odnośnik do komentarza

Ciąży z tego niebedzie niema takiej opcji. 

Każdy okres może się różnić jeden może być krótszy  inny dłuższy  obfity lub skompy . Może przyjść po 28 a może po 37 dniach albo jeszcze później albo wcześniej . Organizm to nie maszyna  i nie działa tak samo różne czynniki mają na to wpływ stres choroba wysiłek przemęczenie i różne inne rzeczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...