Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Septimka

Szukam prezentu dla siostry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Septimka

Nie sądziłam, że będę kiedyś prosić o porady prezentowe, ale przyszedł ten czas w roku, a ja jestem w kropce.

Chcę kupić prezent mojej ukochanej siostrze. Kupuję jej prezenty od lat i trochę zabrakło mi już pomysłów. Jest z tych osób które "mają już wszystko", kupuje sobie sama na bieżąco to, co potrzebuje, a niestety na większość prezentów które czuję, że mogłaby chcieć niestety mnie nie stać (ona też tego oczywiście nie oczekuje ). Pomocy!

Szukam czegoś w temacie self love i self care lub czegoś, co przyda jej się jako świeżo upieczonej mamie. Siostra jest minimalistką, więc celuję w coś praktycznego. Niedługo zostanie mamą. Zmaga się ostatnio z obniżonym poczuciem własnej wartości. Jest wspaniałą osobą, bardzo wrażliwą, zawsze była takim naszym dobrym duszkiem. Interesuje się jogą i fotografią. Kocha podróżować - daleko i blisko. Uwielbia dobre jedzenie, ale raczej nie gotuje

Prezent do 200zl. Odpadają vouchery (zaznaczyła, że nie chce ze względu na pandemię) i kosmetyki (ma bardzo wrażliwą I problematyczną cerę, używa tylko bardzo konkretnych, które jej odpowiadają).

Przykłady trafionych prezentów, które jej podarowałam, może kogoś zainspiruje: książka "Czuła przewodniczka", książka "Światło jogi" Iyengara, opaska na oczy do relaksacji, bransoletka z Simplife, masaż relaksacyjny, podręcznik do fotografii (ostatnio była na kursie), kosmetyki z Ministerstwa Dobrego Mydła.

Help!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iglana

Może mata do akumpresury? Przy maleństwie na pewno będzie nie raz wykończona, a taka mata i pomoże się zrelaksować i pomaga na ewentualne dolegliwości typu ból pleców.

Możesz podarować jej zestaw aromatycznych świec, obecnie jest wiele pięknie pachnących świec sojowych.

Jak również możesz dać jej coś wygodnego do kuchni: Zerknij sobie tutaj na pojemniki na warzywa 😉
[reklama usunięta]

pol_pl_Pojemnik-na-warzywa-owoce-cebule-

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mata jest super!! Może jeszcze jakieś perfumy? Może jakieś olejki relaksacyjne do kąpieli? Fotografia? Może jakiś filtr do szkła czyt. obiektywu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martucha

Kup voucher na zabiegi endermologii 🙂 Moja siostra ucieszyła się bardzo, powiem wam, że efekty są super, ja jestem zachwycona , ja chodze systematycznie   do salonu [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidka
Moim zdaniem najbardziej praktycznym prezentem są kosmetyki. Ostatnio mojej mamie kupiłam na imieniny kosmetyki [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja lubię dostawać jakąś dobrą odzież, np szalik z wełną. Coś, czego sama bym sobie nie kupiła,  a bym chciała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...