Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa - ile zabiegów?


Gość Tosia

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było 5 zabiegów, należy pamiętać , że włosy rosną w kilku fazach.  Ja regularnie chodzę na kolejne partie [reklama usunięta], efekty są niesamowite,  i już po drugim  zabiegu 70 % włosów ubyło.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja byłam na 5 zabiegach na nogi i tyle samo na bikini,  w odstępach około 5 tygodni pomiędzy każdym zabiegiem. Nie odrosły mi żadne włoski. Chodzę do salonu [reklama usunięta] w Warszawie, w salonie mają laser vectus, jest bardzo skuteczny.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość larisska

Wystarczyło 5 zabiegów , miałam depilację nóg i bikini laserem [reklama usunięta], efekty są rewelacyjne, żaden włos póki co jeszcze nie odrósł 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego jakim laserem będzie wykonywany zabieg, od tego jakie masz włoski, karnacje a nawet to jakie bierzesz leki i czy masz jakieś problemy zdrowotne. W moim przypadku wystarczyła seria 6 zabiegów na łydki, aby móc mieć gładką skórę. Przed rozpoczęciem sesji byłam na takiej wstępnej konsultacji w salonie [reklama usunięta]. Tam najpierw przeprowadzili ze mną szczegółowy wywiad a następnie potem były wykonywane zabiegi. Na efekty trzeba poczekać ale moim zdaniem warto
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 10/6/2022 o 8:02 PM, Gość popka napisał:

taka depilacja, to chyba drogo wychodzi i co jakis czas trzeba powtarzac?? Ja to sie zastanawiam nad zakupem depilatora laserowego.. moze ktos sie wypowie kto ma?

Ja sobie zamowilam depilator laserowy i jestem z niego bardzo zadowolona, no tylko wiadomo- podstawa, to systematyczne stosowanie

Odnośnik do komentarza

Po depilacji laserowej życie stało się łatwiejsze 🙂 Włoski nie odrastają. Komfort ogromny. Jedyne czego żałuje, że nie zdecydowałam się wcześniej.
[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia321312

Hej, byłam ostatnio na depilacja laserowa  [reklama usunięta]   i całość trwała 6 serii. Warto wytrzymać, efekt jest niesamowity - zero włosków. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mam jasne włoski, więc laser się nie sprawdził, a na wosk mam za niski próg bólu. Wybrałam metodę shr in motion czyli fotodepilacji [reklama usunięta] i po kilkunastu sesjach nie odrósł mi ani jeden włosek.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jest to super zabieg! Rewelacja i każdej szczerze polecam. Teraz właśnie jest na to najlepszy czas.  Byłam na depilacji laserowej na całe nogi i bikini i jestem efektami zachwycona. 
[reklama usunięta]
Polecam wam bez zastanowienia.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to żaden zabieg nie działa za pierwszym razem, a sama depilacja laserowa wiąże się z kilkoma sesjami. Ja miałam spory problem z wrastającymi włosami pod pachami, a u kobiet nie wygląda to dosyć estetycznie i właśnie depilacja laserowa okazała się tutaj rozwiązaniem - wcześniej używałam różnych preparatów, a nawet antybiotyków i żaden nie pomógł [reklama usunięta] umówiłam się na konsultację i po wstępnym wywiadzie rozpoczęłam zabiegi. Po pierwszym zabiegu już miałam widoczny efekt, a po trzech zabiegach włosy przestały rosnąć. Początkowo bałam się, że zabieg z użyciem lasera będzie bolesny, ale teraz medycyna estetyczna jest tak rozwinięta, że obyło się bez bólu i ze skutecznym efektem. Jeżeli chodzi o depilację innych obszarów jak bikini, albo nogi, to też po kilku sesjach uzyskuje się efekt. Skoro jesteście chętne na ten zabieg, to depilacja laserowa [reklama usunięta] jest godna polecenia.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...