Skocz do zawartości
Forum

Problem synem prawie 3 latkiem


Valentina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 
Chce zaczerpnąć opinii co mam robić bo już szczerze nie daje rady . 
Mój syn w kwietniu skończy 3 latka , od samego początku odkąd pamietam ma problemy z zasypianiem . Gdy skończył roczek przestał spać w dzień a i tak potrafił iść spać o 23 i to już na przymus a wstać o 7 rano . 
Kolejny problem to , to że dzień dnia bije się po głowie , najpierw rączkami , ale widzę ze słabo boli to zaczyna uderzać głowią o podłogę , ścianę itp . Jak zaczęłam mu tłumaczyć i całować miejsce które boli to zaczął gorzej wymuszać dosłownie wszystko właśnie tego typu zachowaniem  . Jak nie chce na coś pozwolić to potrafi nawet w sklepie zacząć kłaść się na ziemie i bić . Widzę wzrok ludzi którzy patrzą na mnie , a ja w takiej sytuacji naprawdę nie wiem co mam robić. Myślą sobie pewnie ze rozpieszczone albo ze sobie nie radzę jako matka . 
Próbuje rozmawiać i tłumaczyć , ale jak grochem o ścianę . Patrzy się na mnie i widzę po nim ze nie rozumie wogole co ja od niego chce , ma widać duże problemy z koncentracja i rozumieniem poleceń , nawet tych prostych . Udaje ze nie słyszy , albo ze nie rozumie . 
Jak sobie radzić z takim agresorem ? Dodam ze z główki w moja głowę tez uderza i to nie lekko . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...