Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Czicza

Hiperprolaktynemia początek ciąży - czy odstawić Diostonex??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czicza

Witam Was serdecznie. 

Moja krótka historia: stwierdzony gruczolak przysadki, hiperprolaktynemia, od pół roku leczenie Diostinex 1 tabl. Na tydzień, prolaktyna wróciła do normy (była ponad 5 razy większa). 

Dzisiaj zrobiłam test (a nawet dwa) - oba pozytywne :) 

ale mam duży problem. Mój Endo jest na urlopie, wraca w styczniu i nie ma z nim kontaktu. Do ginekologa udało mi się zapisać na 20 stycznia dopiero. Jutro teoretycznie powinnam wziąć Diostinex. I nie mam pojęcia co robić: odstawić całkowicie, zmniejszyć dawkę,brać dalej? Nie mam kogo się poradzić w tej kwestii zupełnie. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i podpowie co lekarz doradził i jak się skończyło? 

Na Internecie oczywiście skrajne poglądy od odstawic natychmiast po nagłe odstawienie może być przyczyną poronienia z powodu nagłego skoku prolaktyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

A ja uważam że w takich kwestiach nie powinno się radzić obcych ludzi na forum. Co jak ktoś Ci powie żebyś odstawiła już i coś się stanie? Znajdź jakiegoś lekarza który udzieli Ci chociażby teleporady. Może u tego Twojego sie uda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...