Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
paatrycja09

Wczesne objawy ciąży - Wasze doświadczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć moje drogie (być może) przyszłe mamy:) Jestem tutaj nowa więc nim do sedna, chciałam krótko coś o sobie powiedzieć. Mam 31 lat, jestem już mamą prawie 9letniego chłopca i obecnie z partnerem staramy się o dzidziusia. Ciężko tutaj powiedzieć o "wielkich" staraniach, mianowicie to dopiero Nasz pierwszy miesiąc i mówimy tutaj o testach owulacyjnych, zrobionych podstawowych badaniach i witaminach od 2-3 miesięcy. Ponieważ od mojej pierwszej ciąży minęło sporo czasu i szczerze mówiąc nie pamiętam praktycznie nic z pierwszych 3 miesięcy, chcialam Was zapytać o te charakterystyczne pierwsze objawy Waszych ciąż. Co zwróciło Waszą uwagę, co było inne niż zwykle etc? U mnie obecnie 5 dpo, stosunki regularne, 5 dni przed owulacja ( każdego dnia) i w dniu owulacji. Owulacja wypadła 16 dnia cyklu, co potwierdziły testy oraz moje obserwacje. Póki co powiększyły mi się piersi, co dość często miało miejsce po owulacji, ale z nowych rzeczy otoczka brodawek jest mega brązowa. Do tego od 2 dni codziennie po przebudzeniu boli mnie głowa, nie jakos mega mocno, ale muszę wziąć paracetamol. Z gory dziękuję za Wasze odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

5dpo nie ma opcji na jakiekolwiek objawy ciążowe. One pojawiają się wraz ze wzrostem beta HCG w krwi która jest obecna dopiero po implantacji - 6-12 dpo +48 godzin na wytworzenie hormonu. Zresztą testy owulacyjne mówią jedynie o piku lh, nie o tym czy owulacja tak naprawdę wystąpiła - to może potwierdzić tylko monitoring u ginekologa. 

Pierwszym objawem przeważnie jest brak miesiączki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara

Ja miałam objawy jak na okres. W 27 dniu cyklu zrobiłam betę i była już powyżej 400. Byłam przekonana, że dostanę okresu bo brzuch mnie pobolewał i piersi. Jadłam też tony owoców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

U mnie pierwszym objawem był ból piersi,który nie ustał jak to zawsze bywało przed okresem no i temperatura również nie spadła tylko utrzymywała się na podwyższonym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...