Skocz do zawartości
Forum

Meble zespolone z podłogą


Publiczqz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie wrzucić ten pomysł, więc napiszę tutaj.
Chodzi mi o to, żeby w domach drewnianych - przy założeniu, że podłoga też będzie z desek - można na stałe przytwierdzać meble do podłoża. Najlepiej w taki sposób, aby te wszystkie krzesła i stoły sprawiały wrażenie, że pochodzą z tego samego drzewa. W sensie: zostały wycięte z pnia. Żadnych krawędzi czy przejść, tylko jakby zrośnięta podłoga z meblami.
Co o tym  myślicie? Fajny pomysł i czy coś takiego byłoby wykonalne?

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 22/11/2021 o 12:24 PM, Publiczqz napisał:

Nie wiem gdzie wrzucić ten pomysł, więc napiszę tutaj.
Chodzi mi o to, żeby w domach drewnianych - przy założeniu, że podłoga też będzie z desek - można na stałe przytwierdzać meble do podłoża. Najlepiej w taki sposób, aby te wszystkie krzesła i stoły sprawiały wrażenie, że pochodzą z tego samego drzewa. W sensie: zostały wycięte z pnia. Żadnych krawędzi czy przejść, tylko jakby zrośnięta podłoga z meblami.
Co o tym  myślicie? Fajny pomysł i czy coś takiego byłoby wykonalne 

Stół w podobnym stylu jak tutaj byłby super 🙂

spacer.png

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

nie sądzę by był to dobry pomysł. w końcu co zrobimy jeśli układ mebli się znudzi, coś trzeba będzie wymienić, nawet podczas zwykłego mycia podłogi co zrobimy, skoro mebli nie da się przestawić? garderoby   [reklama usunięta] to wiadomo że są na stałe przytwierdzone do ściany i podłoża, ale stół czy krzesła? zdecydowanie nie!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...