Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna87

Ból podbrzusza, biegunka, złe samopoczucie w 16 dniu cyklu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna87
5 godzin temu, Kina95 napisał:

Kasiu i jak u Ciebie?

U mnie test negatywny, miesiączki brak. Dziś 28 dc. Zobaczymy co dalej. Chyba Owarin mi zaszkodził. 😔

A co tam u Ciebie? 

Jak samopoczucie? ❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna87
W dniu 20/11/2021 o 1:13 PM, Gość Katarzyna87 napisał:

Witam drogie koleżanki. 

Dziękuję, że odpisałyście na moje pytanie na forum. Cieszę się, że mogłam z Wami popisać. 

Dziś 30 dzień cyklu i małpa przyszła, tak więc moje marzenia się nie spełniły. Jednak nie jest mi to pisane. 

Kasiu życzę dużo zdrówka. Uważaj na siebie i na swoje maleństwo.  Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. ❤

Kina95 nam nadzieję, że w tym cyklu Ci się uda i spełni się Twoje marzenie i pod choinkę zobaczysz dwie kreski na teście. ❤

Bibs dziękuję, za cenne porady. Fajnie, że oddzieliła się że mną swoimi przeżyciami i doświadczeniami ❤ 

Dziewczynki życzę Wam wszystkim zdrówka, spełnienia marzeń. No i wesołego Mikołaja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna87

Ostatnia miesiączka 4.12-10.12. Bardzo bolesna i obfita (żywo czerwona krew) 

Wizyta u ginekologa 9.12 mówił, że do okresu płodnego ok. Tygodnia. 

Kolejna wizyta u ginekologa 16.12 monitoring i jak się okazało byłam już po owulacji. Lekarz powiedział, że jest dużo komórek oeulacyjnych w jajnikach. Nic z tego nie rozumie. 

Stosunek tylko jeden 13.12. 

Tak więc ten cykl mam zawalony. 😥

Od dnia dzisiejszego dużą ilość mlecznego śluzu z grudkami. 

Ciekawe kiedy okres mnie odwiedzi skoro owulację miałam przed 13 dniem cyklu... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17/12/2021 o 2:29 PM, Gość Katarzyna87 napisał:

Ostatnia miesiączka 4.12-10.12. Bardzo bolesna i obfita (żywo czerwona krew) 

Wizyta u ginekologa 9.12 mówił, że do okresu płodnego ok. Tygodnia. 

Kolejna wizyta u ginekologa 16.12 monitoring i jak się okazało byłam już po owulacji. Lekarz powiedział, że jest dużo komórek oeulacyjnych w jajnikach. Nic z tego nie rozumie. 

Stosunek tylko jeden 13.12. 

Tak więc ten cykl mam zawalony. 😥

Od dnia dzisiejszego dużą ilość mlecznego śluzu z grudkami. 

Ciekawe kiedy okres mnie odwiedzi skoro owulację miałam przed 13 dniem cyklu... 

Nie nastawiaj się negatywie. Jeśli w tym miesiącu nie wyjdzie to w styczniu. Trzymam kciuki ❤ 

Ja owulacje miałam prawdopodobnie 7.12 ale nie byłam na monitoringu bo się po prostu nie wyrobiłam z pracą. Jedynie od soboty do środy bolały mnie jajniki. Na ten miesiac w ogóle się nie nastawiam bo jedyny stosunek jaki był to 4.12. Wiec trzy dni przed owu. W styczniu chcemy zrobić badania nasienia. A jak @ przyjdzie to znów zacznę stymulacje. 

Czasem już mam dość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna87
W dniu 20/12/2021 o 6:36 PM, Kina95 napisał:

Nie nastawiaj się negatywie. Jeśli w tym miesiącu nie wyjdzie to w styczniu. Trzymam kciuki ❤ 

Ja owulacje miałam prawdopodobnie 7.12 ale nie byłam na monitoringu bo się po prostu nie wyrobiłam z pracą. Jedynie od soboty do środy bolały mnie jajniki. Na ten miesiac w ogóle się nie nastawiam bo jedyny stosunek jaki był to 4.12. Wiec trzy dni przed owu. W styczniu chcemy zrobić badania nasienia. A jak @ przyjdzie to znów zacznę stymulacje. 

Czasem już mam dość. 

Na cud nie liczę, po jednym stosunku raczej nie ma szansy. W 6dc podczas okresu byłam na monitoringu to ginekolog powiedział, że można zacząć się starać za tydzień (bo wtedy zaczną się dni płodne) Stosunek w 10dc, w 13dc byłam już po owulacji. Coś mój ginekolog sobie nie poradził z wyliczeniami. 😔

Dziś 24dc do małpy ok. 5 dni. Zobaczymy. Ale po tym roku niepowodzeń chyba nie mam już siły... 

Może i u Ciebie ten jeden stosunek będzie tym, dzięki któremu Ci się uda. Trzymam kciuki ❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...