Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, biegunka, złe samopoczucie w 16 dniu cyklu


Gość Katarzyna87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna87
W dniu 20/11/2021 o 1:13 PM, Gość Katarzyna87 napisał:

 

 

Witam drogie koleżanki. 

Dziękuję, że odpisałyście na moje pytanie na forum. Cieszę się, że mogłam z Wami popisać. 

Dziś 30 dzień cyklu i małpa przyszła, tak więc moje marzenia się nie spełniły. Jednak nie jest mi to pisane. 

Kasiu życzę dużo zdrówka. Uważaj na siebie i na swoje maleństwo.  Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. ❤

Kina95 nam nadzieję, że w tym cyklu Ci się uda i spełni się Twoje marzenie i pod choinkę zobaczysz dwie kreski na teście. ❤

Bibs dziękuję, za cenne porady. Fajnie, że oddzieliła się że mną swoimi przeżyciami i doświadczeniami ❤ 

Dziewczynki życzę Wam wszystkim zdrówka, spełnienia marzeń. No i wesołego Mikołaja. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87

Ostatnia miesiączka 4.12-10.12. Bardzo bolesna i obfita (żywo czerwona krew) 

Wizyta u ginekologa 9.12 mówił, że do okresu płodnego ok. Tygodnia. 

Kolejna wizyta u ginekologa 16.12 monitoring i jak się okazało byłam już po owulacji. Lekarz powiedział, że jest dużo komórek oeulacyjnych w jajnikach. Nic z tego nie rozumie. 

Stosunek tylko jeden 13.12. 

Tak więc ten cykl mam zawalony. 😥

Od dnia dzisiejszego dużą ilość mlecznego śluzu z grudkami. 

Ciekawe kiedy okres mnie odwiedzi skoro owulację miałam przed 13 dniem cyklu... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/12/2021 o 2:29 PM, Gość Katarzyna87 napisał:

Ostatnia miesiączka 4.12-10.12. Bardzo bolesna i obfita (żywo czerwona krew) 

Wizyta u ginekologa 9.12 mówił, że do okresu płodnego ok. Tygodnia. 

Kolejna wizyta u ginekologa 16.12 monitoring i jak się okazało byłam już po owulacji. Lekarz powiedział, że jest dużo komórek oeulacyjnych w jajnikach. Nic z tego nie rozumie. 

Stosunek tylko jeden 13.12. 

Tak więc ten cykl mam zawalony. 😥

Od dnia dzisiejszego dużą ilość mlecznego śluzu z grudkami. 

Ciekawe kiedy okres mnie odwiedzi skoro owulację miałam przed 13 dniem cyklu... 

Nie nastawiaj się negatywie. Jeśli w tym miesiącu nie wyjdzie to w styczniu. Trzymam kciuki ❤ 

Ja owulacje miałam prawdopodobnie 7.12 ale nie byłam na monitoringu bo się po prostu nie wyrobiłam z pracą. Jedynie od soboty do środy bolały mnie jajniki. Na ten miesiac w ogóle się nie nastawiam bo jedyny stosunek jaki był to 4.12. Wiec trzy dni przed owu. W styczniu chcemy zrobić badania nasienia. A jak @ przyjdzie to znów zacznę stymulacje. 

Czasem już mam dość. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
W dniu 20/12/2021 o 6:36 PM, Kina95 napisał:

Nie nastawiaj się negatywie. Jeśli w tym miesiącu nie wyjdzie to w styczniu. Trzymam kciuki ❤ 

Ja owulacje miałam prawdopodobnie 7.12 ale nie byłam na monitoringu bo się po prostu nie wyrobiłam z pracą. Jedynie od soboty do środy bolały mnie jajniki. Na ten miesiac w ogóle się nie nastawiam bo jedyny stosunek jaki był to 4.12. Wiec trzy dni przed owu. W styczniu chcemy zrobić badania nasienia. A jak @ przyjdzie to znów zacznę stymulacje. 

Czasem już mam dość. 

Na cud nie liczę, po jednym stosunku raczej nie ma szansy. W 6dc podczas okresu byłam na monitoringu to ginekolog powiedział, że można zacząć się starać za tydzień (bo wtedy zaczną się dni płodne) Stosunek w 10dc, w 13dc byłam już po owulacji. Coś mój ginekolog sobie nie poradził z wyliczeniami. 😔

Dziś 24dc do małpy ok. 5 dni. Zobaczymy. Ale po tym roku niepowodzeń chyba nie mam już siły... 

Może i u Ciebie ten jeden stosunek będzie tym, dzięki któremu Ci się uda. Trzymam kciuki ❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...