Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, biegunka, złe samopoczucie w 16 dniu cyklu


Gość Katarzyna87

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Kupiłam na allegro testy strumieniowe teseo o czułość 10. 

Serce by chciało nawet nie wiesz jak bardzo, ale podświadomość mówi, że nic z tego nie będzie😔

Dziś 20dc. Nadal czekam, ale niecierpliwością nie grzeszę. Nadal mam kłucie jajników (raz jeden, raz drugi), jestem taka bez sił. Nic mi się nie chce. Mam takie uczucie ciągnięcia w brzuchu. Czuje się jak balon. Cykle 26-30 dni. Więc do testowania jeszcze trochę mi zostało... 

A jak u Ciebie? Kiedy wizyta u lekarza? 

Masz identyczne objawy co ja. Szczególnie z tym uczuciem że połknęło się balon ☺️. Jutro robię powtórkę bety a w piątek idę do lekarki. Testujesz jutro? Trzymam mocno kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
9 godzin temu, Kitty82 napisał:

Masz identyczne objawy co ja. Szczególnie z tym uczuciem że połknęło się balon ☺️. Jutro robię powtórkę bety a w piątek idę do lekarki. Testujesz jutro? Trzymam mocno kciuki

Kasiu, powiem Ci szczerze, że już nie mogę wytrzymać i chyba jutro pomimo iż to będzie 22dc to zrobię pierwszy test w tym cyklu. Wiem, że może być niewiarygodny, ale trudno... 

Cieszę, się że u Ciebie wszystko w porządku. Dawaj znać co u Ciebie  ❤

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
10 godzin temu, Kitty82 napisał:

Masz identyczne objawy co ja. Szczególnie z tym uczuciem że połknęło się balon ☺️. Jutro robię powtórkę bety a w piątek idę do lekarki. Testujesz jutro? Trzymam mocno kciuki

Dziś 21dc. 

- nadal na piśmienne kłucie raz lewego raz prawego jajnika (poczytałam trochę i tym Ovarinie i dziwczyny pisały, że miały przy pierwszym cyklu własnie takie skutki uboczne, a małpa jednak przychodziła) - tak więc nie wiem co i tym myśleć, 

- czuję ciągnięcie w brzuchu, 

- jestem zmęczona, nic mi się nie chce, 

- mam wzdęcie i zaparcia, 

- bolą mnie okolice sutków, 

- dużo mlecznego śluzu, 

- często biegam do toalety (parcie na pęcherz) 

- raz jestem szczęśliwa, a raz chce mi się wyć bez powodu. 

Ogólnie może być to zarówno objaw ciąży jak i objawy PMS. 

Dziwne tylko, że te wszystkie objawy pojawiły się od 16dc. To jest dla mnie niezrozumiałe. 

Jutro 22dc za wcześnie na test, ale mimo to zrobię go. Pierwszy test w tym cyklu. Jak nic nie będzie to poczekam i zrobię kolejny, chyba, że małpa mnie uprzedzi... 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Dziś 21dc. 

- nadal na piśmienne kłucie raz lewego raz prawego jajnika (poczytałam trochę i tym Ovarinie i dziwczyny pisały, że miały przy pierwszym cyklu własnie takie skutki uboczne, a małpa jednak przychodziła) - tak więc nie wiem co i tym myśleć, 

- czuję ciągnięcie w brzuchu, 

- jestem zmęczona, nic mi się nie chce, 

- mam wzdęcie i zaparcia, 

- bolą mnie okolice sutków, 

- dużo mlecznego śluzu, 

- często biegam do toalety (parcie na pęcherz) 

- raz jestem szczęśliwa, a raz chce mi się wyć bez powodu. 

Ogólnie może być to zarówno objaw ciąży jak i objawy PMS. 

Dziwne tylko, że te wszystkie objawy pojawiły się od 16dc. To jest dla mnie niezrozumiałe. 

Jutro 22dc za wcześnie na test, ale mimo to zrobię go. Pierwszy test w tym cyklu. Jak nic nie będzie to poczekam i zrobię kolejny, chyba, że małpa mnie uprzedzi... 

Zrób test,najwyżej powtórzysz, nie każdy cykl musi być taki sam. Przed okresem tak dużo śluzu raczej nie powinno być.  Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Bibs napisał:

Zrób test,najwyżej powtórzysz, nie każdy cykl musi być taki sam. Przed okresem tak dużo śluzu raczej nie powinno być.  Trzymam kciuki.

No przeczytałam że i przed okresem i w ciąży może jednak być dużo śluzu. Więc nadal 50/50 😉

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Dziś 21dc. 

- nadal na piśmienne kłucie raz lewego raz prawego jajnika (poczytałam trochę i tym Ovarinie i dziwczyny pisały, że miały przy pierwszym cyklu własnie takie skutki uboczne, a małpa jednak przychodziła) - tak więc nie wiem co i tym myśleć, 

- czuję ciągnięcie w brzuchu, 

- jestem zmęczona, nic mi się nie chce, 

- mam wzdęcie i zaparcia, 

- bolą mnie okolice sutków, 

- dużo mlecznego śluzu, 

- często biegam do toalety (parcie na pęcherz) 

- raz jestem szczęśliwa, a raz chce mi się wyć bez powodu. 

Ogólnie może być to zarówno objaw ciąży jak i objawy PMS. 

Dziwne tylko, że te wszystkie objawy pojawiły się od 16dc. To jest dla mnie niezrozumiałe. 

Jutro 22dc za wcześnie na test, ale mimo to zrobię go. Pierwszy test w tym cyklu. Jak nic nie będzie to poczekam i zrobię kolejny, chyba, że małpa mnie uprzedzi... 

Odnośnie miesiączki to nie miałabyś raczej tak szybko objawów PMS. Ja trzymam kciuki z całych sił i jak tylko zrobisz test to daj koniecznie znać ☺️

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
2 godziny temu, Gość Bibs napisał:

No przeczytałam że i przed okresem i w ciąży może jednak być dużo śluzu. Więc nadal 50/50 😉

Objawy zarówno na ciążę jak i PMS. 

Dziwne tylko, że od 16dc dochodzą mi jakieś objawy. Tyle przed okresem. Nie wiem. Zaczynam się obawiać, że to przez ten Ovarin. 

Test zrobię jutro rano. Kupiłam cztery o czułości 10, strumieniowe. Najwyżej powtórzę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
2 godziny temu, Kitty82 napisał:

Odnośnie miesiączki to nie miałabyś raczej tak szybko objawów PMS. Ja trzymam kciuki z całych sił i jak tylko zrobisz test to daj koniecznie znać ☺️

No właśnie sądzę, że od 16dc mieć objawy PMS.

Chyba, że to faktycznie ten Ovarin. Jutro rano zrobię pierwszy test w tym cyklu. Najwyżej powtórzę. Kupiłam cztery o czułości 10 więc mam czym testować. Dam znać co wyjdzie lub nie 😌

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
40 minut temu, Kitty82 napisał:

Cienia nie widać? Jeszcze wcześnie więc spokojnie kochana ❤️. Z tego co przeliczałam to wg mnie od jutra  może się coś delikatnie pokazywać.

Zupełnie nic nie widać. 😔

Nadal kłują mnie jajniki. Czuje takie ciągnięcie w brzuchu.

Fakt 22dc to wcześnie na test przy cyklach. Najczęściej małpa pojawia się pomiędzy 28-29 dniem cyklu. 

Wydaje mi się, że to przez Ovarin coś mi się rozregulowało. 

Od 16dc mieć te objawy to za chyba za wcześnie i na ciążę i na PMS. Sama już nie wiem. 😔

Poczekam i zobaczę co los da. 

Dziękuję za wsparcie ❤

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Zupełnie nic nie widać. 😔

Nadal kłują mnie jajniki. Czuje takie ciągnięcie w brzuchu.

Fakt 22dc to wcześnie na test przy cyklach. Najczęściej małpa pojawia się pomiędzy 28-29 dniem cyklu. 

Wydaje mi się, że to przez Ovarin coś mi się rozregulowało. 

Od 16dc mieć te objawy to za chyba za wcześnie i na ciążę i na PMS. Sama już nie wiem. 😔

Poczekam i zobaczę co los da. 

Dziękuję za wsparcie ❤

Nie puszczam ❤️

Odnośnik do komentarza

Przykro mi ale ciężko stwierdzić jak tam u ciebie jest z tą owulacja, poczekaj u zrób jeszcze raz za kilka dni. 

Jak długo się staracie ? i czy robiłaś badania podstawowych hormonów,tj lh,FSH,TSH, progesteron,prolaktyna,estrogen i testosteron? Dobrze jeszcze wiedzieć jakie masz endometrium zaraz po owulacji.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
Godzinę temu, Gość Bibs napisał:

Przykro mi ale ciężko stwierdzić jak tam u ciebie jest z tą owulacja, poczekaj u zrób jeszcze raz za kilka dni. 

Jak długo się staracie ? i czy robiłaś badania podstawowych hormonów,tj lh,FSH,TSH, progesteron,prolaktyna,estrogen i testosteron? Dobrze jeszcze wiedzieć jakie masz endometrium zaraz po owulacji.

Staramy się od grudnia. Jeśli chodzi o tarczycę, to mam usunięta i jestem na hormonach. Jeśli chodzi o tsh, ft3, ft4 to wszystko jest w normie. 

Jeśli chodzi o pozostałe badania to nie wiem, lekarz nie mówił mi o żadnych badaniach. 

Miałam tylko cytologie, jest bardzo dobra. Kolposkopie też wszystko w porządku. 

Poczekam i zobacze co los przyniesie... 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Staramy się od grudnia. Jeśli chodzi o tarczycę, to mam usunięta i jestem na hormonach. Jeśli chodzi o tsh, ft3, ft4 to wszystko jest w normie. 

Jeśli chodzi o pozostałe badania to nie wiem, lekarz nie mówił mi o żadnych badaniach. 

Miałam tylko cytologie, jest bardzo dobra. Kolposkopie też wszystko w porządku. 

Poczekam i zobacze co los przyniesie... 

Kiedy będziesz jeszcze testować kochana? ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
52 minuty temu, Kitty82 napisał:

Kiedy będziesz jeszcze testować kochana? ❤️

Witam Kasiu. Może spróbuje jutro lub w poniedziałek. Powiem Ci szczerze, że się boję, że znowu zobaczę tylko jedna kreskę. 😔

Dziś 23dc, przy tych ostatnich 28-29 dni może w 24 lub 25 będzie już bardziej miarodajny. 

A co u Ciebie? Jak samopoczucie? ❤

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Witam Kasiu. Może spróbuje jutro lub w poniedziałek. Powiem Ci szczerze, że się boję, że znowu zobaczę tylko jedna kreskę. 😔

Dziś 23dc, przy tych ostatnich 28-29 dni może w 24 lub 25 będzie już bardziej miarodajny. 

A co u Ciebie? Jak samopoczucie? ❤

Rozumiem kochana ❤️. Też bałam się że jej nie zobaczę. Daj koniecznie znać jak zatestujesz 🤗

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo dziękuję, wszystko jest dobrze. Brzuch od czasu do czasu dokucza ale to pikuś. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
W dniu 27/11/2021 o 6:13 PM, Kitty82 napisał:

Rozumiem kochana ❤️. Też bałam się że jej nie zobaczę. Daj koniecznie znać jak zatestujesz 🤗

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo dziękuję, wszystko jest dobrze. Brzuch od czasu do czasu dokucza ale to pikuś. 

To fajnie, że u Ciebie w porządku. 

Zrobiłam test. 25dc negatywny😟 

Koniec złudzeń... 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
1 godzinę temu, Kitty82 napisał:

Pamiętaj kochana że dopóki nie masz miesiączki to piłka jest w grze. Przytulam Cię bardzo mocno ❤️

Dziękuję Ci bardzo kochana. ❤

Myślę, że jednak nic z tego nie będzie (tak podpowiada mi rozum), choć serce by chciało. 

Poczekam cierpliwie do miesiączki. Na dniach powinna się pojawić. 

Trzymaj się Kasiu. Dbaj o siebie. ❤

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/11/2021 o 8:21 PM, Gość Katarzyna87 napisał:

Dziękuję Ci bardzo kochana. ❤

Myślę, że jednak nic z tego nie będzie (tak podpowiada mi rozum), choć serce by chciało. 

Poczekam cierpliwie do miesiączki. Na dniach powinna się pojawić. 

Trzymaj się Kasiu. Dbaj o siebie. ❤

Kasiu i jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...