Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, biegunka, złe samopoczucie w 16 dniu cyklu


Gość Katarzyna87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna87
9 godzin temu, Kitty82 napisał:

Dzisiaj brzuch się uspokoił i tylko od czasu do czasu zaboli ale już nie okresowo 🙂. Dziękuję że pytasz ❤️ We wtorek planuję zrobić betę i progesteron. W czwartek powtórka bety aby mieć pewność że wszystko jest dobrze. W dzień moich imienin 😃. Twoją imienniczką jestem, no chyba że u Ciebie to tylko nick 😃

Wg mnie ovarin nic Ci nie zaszkodził, wręcz przeciwnie 😉❤️

To moje prawdziwe imię. W takim razie jesteśmy imienniczkami. 🙂

Cieszę się, że czujesz się dobrze. Musisz bardzo na siebie uważać. Mam nadzieję, że badania będą dobre i czekają Cię już tylko te dobre chwilę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
8 minut temu, Kina95 napisał:

Dziś i tak robię betę. Pisałam rano do lekarza to mówił że mam zrobić tak czy siak betę. Jeśli wyjdzie ujemna to mam rozpocząć znow stymulacje lametta. Myślę, że on myśli,ze to biochem. 

To może nie okres. Mocno krwawisz? Może to tylko plamienie implantacyjne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
47 minut temu, Kina95 napisał:

Wczoraj to tylko śluz zabarwiony krwią. Po nocy bardziej. Ale nie jakoś obficie. 

To może jest jeszcze szansa. Zależy jakie masz normalne okresy czy obfite, czy raczej skąpe. Badanie warto zrobić. Będziesz mieć pewność. 

A jak jednak się nie udało to może Mikołaj przyniesie w prezencie 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
W dniu 20/11/2021 o 1:13 PM, Gość Katarzyna87 napisał:

Witam drogie Panie. 

Od grudnia 2020 staram się bezskutecznie o dziecko. 

Moje cykle wahają się 26-30 dni. 

Zazwyczaj mam bardzo obfite, bolesne miesiączki ze skrzepami, trwające tydzień. 

W tym miesiącu było inaczej. 5.11 lekko zauważalna krew na bieliźnie. 6.11 - 9.11 okres zdecydowanie mało obfity, choć bolesny. 

Współżyłam 11.11, 13.11, 16.11, 19.11.

Od dzisiaj 16 dzień cyklu boli mnie podbrzusze, mam biegunkę, złe samopoczucie, zawroty głowy  Temperatura utrzymuje się na poziomie 37.3 - nie spada. 

Od 5.11 zaczęłam stosować Ovarin 1 tabletka oraz kwas foliowy (który stosuje od momentu starań o dziecko 1 tabletka)

Co mogą oznaczać te specyficzne objawy w 16 dniu cyklu:

- ból podbrzusza, 

- biegunka, 

- złe samopoczucie, 

- temperatura na poziomie 37.3,

- zawroty głowy. 

Może któraś z Pań coś podpowie... 

 

Zastanawiam się kiedy najwcześniej mogę się przetestować testem o czułości 10, przy moich cyklach 26-30 dni? To czekanie mnie dobija... 

Nie wiem tylko czy 20dc, z porannego moczu nie będzie za wcześnie... 

Stosunki 11.11,13.11,16.11,19.11.

Nie wiem kiedy miałam owulację. 

Od wczoraj 17dc mleczny, gesty, lepki śluz, klucie jajnika promieniujące do pachwiny, temperatura 37 lub więcej. 

Doradzicie? 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Zastanawiam się kiedy najwcześniej mogę się przetestować testem o czułości 10, przy moich cyklach 26-30 dni? To czekanie mnie dobija... 

Nie wiem tylko czy 20dc, z porannego moczu nie będzie za wcześnie... 

Stosunki 11.11,13.11,16.11,19.11.

Nie wiem kiedy miałam owulację. 

Od wczoraj 17dc mleczny, gesty, lepki śluz, klucie jajnika promieniujące do pachwiny, temperatura 37 lub więcej. 

 

Nie wcześniej niż 28 dniu cyklu. Bo wcześniej i tak nic nie wyjdzie. Możesz też zrobić betę. Ale ją też najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej się nie nastawiać. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Zastanawiam się kiedy najwcześniej mogę się przetestować testem o czułości 10, przy moich cyklach 26-30 dni? To czekanie mnie dobija... 

Nie wiem tylko czy 20dc, z porannego moczu nie będzie za wcześnie... 

Stosunki 11.11,13.11,16.11,19.11.

Nie wiem kiedy miałam owulację. 

Od wczoraj 17dc mleczny, gesty, lepki śluz, klucie jajnika promieniujące do pachwiny, temperatura 37 lub więcej. 

Doradzicie? 

Wszystko zależy kiedy była owulacja. Ja przy owulacji w 12 DC miałam cień kreski w 12 dpo czyli w 24dc i to w 2 ciążach.

Ja przyjmuję 10-11 dni na zagnieżdżenie i od tej chwili ok 2 dni na wzrost bhcg tak żeby zaczął być wykrywalny.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
4 godziny temu, Kitty82 napisał:

Kasiu jak się czujesz? 

Cześć Kasiu. 

Dziękuję że pytasz. 

Na ten moment niewiele się zmieniło. Mam naprzemienne kłucie raz w jednym, raz w drugim jajniku. Takie uczucie ciągnięcia. Czuje się wzięta jakbym połknęłam piłkę 😁

Najgorsze jest to czekanie... 

A powiedz jak Ty się czujesz? 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
1 minutę temu, Gość Bibs napisał:

Wszystko zależy kiedy była owulacja. Ja przy owulacji w 12 DC miałam cień kreski w 12 dpo czyli w 24dc i to w 2 ciążach.

Ja przyjmuję 10-11 dni na zagnieżdżenie i od tej chwili ok 2 dni na wzrost bhcg tak żeby zaczął być wykrywalny.

 

Ja niestety nie jestem w stanie określić dnia owulacji, bo nie monitorowałam 😔 Czyli pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość i poczekać... 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
50 minut temu, Kina95 napisał:

Nie wcześniej niż 28 dniu cyklu. Bo wcześniej i tak nic nie wyjdzie. Możesz też zrobić betę. Ale ją też najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej się nie nastawiać. 

A jak wyszła Twoja beta? 

U mnie dziś 19dc. To jeszcze tyle czekania na testowanie do 28dc...

Masakra 😔

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość Katarzyna87 napisał:

A jak wyszła Twoja beta? 

U mnie dziś 19dc. To jeszcze tyle czekania na testowanie do 28dc...

Masakra 😔

Dopiero idę ją odebrać po pracy.

Wiem kochana jak to ciężko czekać, ale wtedy będziesz miała pewność. Nawet możesz w 26 dniu zrobić betę. Myślę, że już by wyszła pozytywna, gdyby coś tam już zaczęło kiełkować.❤

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
1 godzinę temu, Kina95 napisał:

Nie wcześniej niż 28 dniu cyklu. Bo wcześniej i tak nic nie wyjdzie. Możesz też zrobić betę. Ale ją też najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej się nie nastawiać. 

No to klops. Dziś 19dc. Do 28dc to tyle czekania. No cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

A jak Twój wynik bety? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Ja niestety nie jestem w stanie określić dnia owulacji, bo nie monitorowałam 😔 Czyli pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość i poczekać... 

No właśnie po to mierzysz temperaturę,żeby stwierdzić kiedy był skok owulacyjny a pisałaś że wzrost był ok 7 DC to wtedy mogło być już po owulacji czyli bardzo wcześnie i stąd mogą te objawy w 16dc coś sugerować. Szkoda,że nie mam moich starych wykresów to bym wkleiła...A bolą Cię piersi?

Kina przykro mi...

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
7 minut temu, Gość Bibs napisał:

No właśnie po to mierzysz temperaturę,żeby stwierdzić kiedy był skok owulacyjny a pisałaś że wzrost był ok 7 DC to wtedy mogło być już po owulacji czyli bardzo wcześnie i stąd mogą te objawy w 16dc coś sugerować. Szkoda,że nie mam moich starych wykresów to bym wkleiła...A bolą Cię piersi?

Kina przykro mi...

Piersi jako piersi nie. Bardziej okolice sutków. 

Najbardziej to odczuwam te naprzemienne kłucie jajników. 

No i dzisiaj czuje się wzięta jak balon. 

Zobaczymy co los przyniesie... 

Jak się nie uda to trudno (po prawie roku starań chyba zaczynam godzić się z myślą, że nie jest mi to dane). Lata robią swoje, a mam już 34. Dobrze, że chociaż doczekałam jednego dziecka, które już 13 lat skończyła. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Katarzyna87 napisał:

To mam nadzieję, że w tym cyklu Ci się uda. Może Mikołaj, może pod choinkę dostaniesz wyważony prezent ❤

Staram się myśleć pozytywnie. Naprawdę. Ale czasem puszczaja mi nerwy jak widzę jak ktoś gdzieś na forum pisze że wpadł, albo któraś ze znajomych wpadła. Staramy się dalej. To dopiero pierwszy cykl stymulowany więc moze w następnym się uda. Informuj co tam u ciebie bedzie. Trzymam kciuki 🧡

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Cześć Kasiu. 

Dziękuję że pytasz. 

Na ten moment niewiele się zmieniło. Mam naprzemienne kłucie raz w jednym, raz w drugim jajniku. Takie uczucie ciągnięcia. Czuje się wzięta jakbym połknęłam piłkę 😁

Najgorsze jest to czekanie... 

A powiedz jak Ty się czujesz? 

Brzuch pobolewa ale od czasu do czasu 🥰. Beta z dziś 70,2 ❤️. Czekam na Twoje dwie kreseczki

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
Mam kciuki 43 minuty temu, Kina95 napisał:

Staram się myśleć pozytywnie. Naprawdę. Ale czasem puszczaja mi nerwy jak widzę jak ktoś gdzieś na forum pisze że wpadł, albo któraś ze znajomych wpadła. Staramy się dalej. To dopiero pierwszy cykl stymulowany więc moze w następnym się uda. Informuj co tam u ciebie bedzie. Trzymam kciuki 🧡

Tak. To boli jak słyszę o dziewczynach, które wpadają i zastanawiają się co dalej... Nie planują, nie chce, a tu pstryknięcie palcami i już. 

Też staram się myśleć pozytywnie, ale czasem siły już mi brakuje. To prawie rok bezowocnych starań, poza jednym poronieniem w pierwszym cyklu. 

Trzymam kciuki żeby w tym cyklu Ci się udało. Dawaj znać co u Ciebie ❤

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
46 minut temu, Kitty82 napisał:

Brzuch pobolewa ale od czasu do czasu 🥰. Beta z dziś 70,2 ❤️. Czekam na Twoje dwie kreseczki

Cieszę się razem z Tobą. Uważaj na siebie i dawaj znać co u Ciebie❤

Dziękuję za słowa wsparcia. 

Czy będą dwie kreseczki to się okaże. Marzę o tym, ale podświadomość mówi mi, że raczej nic z tego nie będzie 😔

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Cieszę się razem z Tobą. Uważaj na siebie i dawaj znać co u Ciebie❤

Dziękuję za słowa wsparcia. 

Czy będą dwie kreseczki to się okaże. Marzę o tym, ale podświadomość mówi mi, że raczej nic z tego nie będzie 😔

Nie słuchaj podświadomości. Posłuchaj serca czyli swojej intuicji ❤️. Jaki test ciążowy będziesz robić? Jeśli mogę doradzić to płytkowe słabo się wybarwiają. Polecam strumieniowe, bardzo czułe. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
25 minut temu, Kitty82 napisał:

Nie słuchaj podświadomości. Posłuchaj serca czyli swojej intuicji ❤️. Jaki test ciążowy będziesz robić? Jeśli mogę doradzić to płytkowe słabo się wybarwiają. Polecam strumieniowe, bardzo czułe. 

Kupiłam na allegro testy strumieniowe teseo o czułość 10. 

Serce by chciało nawet nie wiesz jak bardzo, ale podświadomość mówi, że nic z tego nie będzie😔

Dziś 20dc. Nadal czekam, ale niecierpliwością nie grzeszę. Nadal mam kłucie jajników (raz jeden, raz drugi), jestem taka bez sił. Nic mi się nie chce. Mam takie uczucie ciągnięcia w brzuchu. Czuje się jak balon. Cykle 26-30 dni. Więc do testowania jeszcze trochę mi zostało... 

A jak u Ciebie? Kiedy wizyta u lekarza? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...