Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, biegunka, złe samopoczucie w 16 dniu cyklu


Gość Katarzyna87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna87
1 godzinę temu, Kina95 napisał:

Mam identycznie jak Ty. Od ponad roku staramy się o dziecko. Bezskutecznie. Od kilku dni boli mnie brzuch, jajniki. Jak się położę przechodzi. Co prawda temperatury nie mierzę. Miesiączkę powinnam dostać w piątek, ale do dziś jej brak. Idę jutro na betę. Jednak strasznie się, boję, że te bóle zwiastują okres. 

Trzymam kciuki żeby to była wyczekiwana ciąża. Trzymam kciuki. Wiem, że okres nawet regularny może się czasem spóźnić, ale mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie to pozytywny wynik. Daj jutro znać co i jak. 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
1 godzinę temu, Gość Bibs napisał:

Kalkulator wyznacza owulację albo w połowie cyklu albo na podstawie tego kiedy sama podałaś jej termin w poprzednich cyklach. Jeżeli się przesunęła to wtedy wszystko może być rozjechane. Wg mnie stosunki były dość wcześnie i bardzo dobrze.

A testy owulacyjne to mi akurat nie pomogły ( nie pokazywały 2 kresek a owulacja była) ale też nie robiłam ich wieczorem a ponoć z doświadczenia dziewczyn tu na forum tak się je powinno robić. I pamiętaj test owulacyjny pokazuje tylko pik lh który występuje krótko przed owulacja,ale nie gwarantuje,że ona faktycznie wystąpi. Musisz kilka cykli to wszystko poobserwowac. Jak połączysz testy z obserwacją temp i śluzu ,bólu owulacyjnego itp to jesteś w stanie określić kiedy twoja owulacja tak właściwie występuje. 

A bol brzucha w 16 DC czy nawet przed bardziej przypominał okresowy, skurczowy czy taki jak podczas owulacji,rozpierający ?

Ból brzucha jest taki bardziej rozpierający. Takie ciągnięcie. Początkowo myślałam, że to okres będzie, ale w 16 dc... 

Ale jak dziś w 17 dc sprawdziłam służby to jest gęsty, mleczny, łepki. 

Czyli dni płodne mam już za sobą. 

A czas pokaże co będzie dalej. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Trzymam kciuki żeby to była wyczekiwana ciąża. Trzymam kciuki. Wiem, że okres nawet regularny może się czasem spóźnić, ale mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie to pozytywny wynik. Daj jutro znać co i jak. 🙂

Ten cykl miałam stymulowany lametta. Owulacja potwierdzona przez ginekologa, więc mam nadzieję, że się udało. Cały czas boli mnie podbrzusze. Nie chce sie nakręcać na ciąże, bo już tyle razy się rozczarowałam... Ale mam małą nadzieję. Malutką.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
3 minuty temu, Kina95 napisał:

Ten cykl miałam stymulowany lametta. Owulacja potwierdzona przez ginekologa, więc mam nadzieję, że się udało. Cały czas boli mnie podbrzusze. Nie chce sie nakręcać na ciąże, bo już tyle razy się rozczarowałam... Ale mam małą nadzieję. Malutką.

Jak to mówią "nadzieja zawsze umiera ostatnia... ". Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie spełnieniem marzenia. 

Ja też staram się od grudnia. W tym miesiącu postanowiłam wspomóc się Ovarinem. Od początku starań biorę 1 tabletkę kwasu foliowego no i teraz 1 tabletkę Ovarinu od pierwszego dnia cyklu. 

Zobaczymy czy coś to pomoże. 

W pierwszą ciążę zaszłam ostatniego dnia okresu. Ale to było 14 lat temu. Wtedy starałam się pół roku. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kina95 napisał:

Mam identycznie jak Ty. Od ponad roku staramy się o dziecko. Bezskutecznie. Od kilku dni boli mnie brzuch, jajniki. Jak się położę przechodzi. Co prawda temperatury nie mierzę. Miesiączkę powinnam dostać w piątek, ale do dziś jej brak. Idę jutro na betę. Jednak strasznie się, boję, że te bóle zwiastują okres. 

Ból jak na okres w terminie miesiączki może występować  na początku ciąży, to bardzo często się zdarza. 

Test ciążowy robiłaś ? bo po terminie to powinien już coś pokazać...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Katarzyna87 napisał:

A te testy owulacyjne są skuteczne? Polecił abyś jakieś konkretne? 

Jeśli ostatnia miesiączka była od 5.11-9.11. Cykle 26-30 dni. Stosunki 11.11,13.11,16.11,18.11. Czyli według kalkulatorach dni płodne, ale w sumie teraz sama już nie wiem. 🤷‍♀️

Ja polecam testy owulacyjne OneStep z allegro. Są tanie i dobrze się wybarwiają. Mi pięknie pokazały nadchodzącą owulację w tym cyklu i udało się 🙂. Nie mniej jednak czuję że już Ci się nie przydadzą 😉

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kina95 napisał:

Mam identycznie jak Ty. Od ponad roku staramy się o dziecko. Bezskutecznie. Od kilku dni boli mnie brzuch, jajniki. Jak się położę przechodzi. Co prawda temperatury nie mierzę. Miesiączkę powinnam dostać w piątek, ale do dziś jej brak. Idę jutro na betę. Jednak strasznie się, boję, że te bóle zwiastują okres. 

Robiłaś test ciążowy? Takie bóle są zupełnie normalne we wczesnej ciąży więc głowa do góry 🤗

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Ból brzucha jest taki bardziej rozpierający. Takie ciągnięcie. Początkowo myślałam, że to okres będzie, ale w 16 dc... 

Ale jak dziś w 17 dc sprawdziłam służby to jest gęsty, mleczny, łepki. 

Czyli dni płodne mam już za sobą. 

A czas pokaże co będzie dalej. 

Objawy masz idealne 🤗. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Jak to mówią "nadzieja zawsze umiera ostatnia... ". Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie spełnieniem marzenia. 

Ja też staram się od grudnia. W tym miesiącu postanowiłam wspomóc się Ovarinem. Od początku starań biorę 1 tabletkę kwasu foliowego no i teraz 1 tabletkę Ovarinu od pierwszego dnia cyklu. 

Zobaczymy czy coś to pomoże. 

W pierwszą ciążę zaszłam ostatniego dnia okresu. Ale to było 14 lat temu. Wtedy starałam się pół roku. 

Ja brałam w poprzednim cyklu duphaston i od nowego lamette. Dodatkowo biorę kwas foliowy i witaminę d3. Staramy się od ponad roku. Ale u mnie cykle bezowulacyjne + niedoczynność i hashimoto. Ovarin też brałam, ale lekarz mi odradził mówił, że na razie kwas foliowy wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
10 minut temu, Kitty82 napisał:

Ja polecam testy owulacyjne OneStep z allegro. Są tanie i dobrze się wybarwiają. Mi pięknie pokazały nadchodzącą owulację w tym cyklu i udało się 🙂. Nie mniej jednak czuję że już Ci się nie przydadzą 😉

Obyś miała rację, że już mi się nie przydadzą. Tak bardzo bym chciała. Ale cały czas się boję, że to na okres. 

Cieszę się, że Tobie się udało. 😉

Ja muszę uzbroić się w cieroliwość. 

Chociaż wiem już, że dni płodne za mną. Mam taki biały, gesty, łepki śluz. Kłują mnie jajniki raz jeden, raz drugi. Zobaczymy co los przyniesie... 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
7 minut temu, Kitty82 napisał:

Objawy masz idealne 🤗. Trzymam kciuki

Szczerze tez trzymam za siebie kciuki. 😁 Chyba, że ten Ovarin jakoś źle na mnie podziałał. Zobaczę. Przetestuje się za 10 dni to może się czegoś pozytywnego dowiem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
7 minut temu, Kina95 napisał:

Ja brałam w poprzednim cyklu duphaston i od nowego lamette. Dodatkowo biorę kwas foliowy i witaminę d3. Staramy się od ponad roku. Ale u mnie cykle bezowulacyjne + niedoczynność i hashimoto. Ovarin też brałam, ale lekarz mi odradził mówił, że na razie kwas foliowy wystarczy. 

To może niepotrzebnie skupiłam się na ten Ovarin. Ale tyle pozytywnych opinii o nim wyczytałam. A może te moje dziwne objawy to przez ten suplement... 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Jak to mówią "nadzieja zawsze umiera ostatnia... ". Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie spełnieniem marzenia. 

Ja też staram się od grudnia. W tym miesiącu postanowiłam wspomóc się Ovarinem. Od początku starań biorę 1 tabletkę kwasu foliowego no i teraz 1 tabletkę Ovarinu od pierwszego dnia cyklu. 

Zobaczymy czy coś to pomoże. 

W pierwszą ciążę zaszłam ostatniego dnia okresu. Ale to było 14 lat temu. Wtedy starałam się pół roku. 

To co napisałaś o zajściu w ostatnim dniu okresu zmienia trochę postać rzeczy bo być może rzeczywiście masz tak wczesne owulacje. Jajeczko dojrzewa 3 cykle wcześniej. Trzymam kciuki żeby się udało. 7 DC gdy był wzrost temp + powiedzmy 11 dni to w 18 dc najwcześniej zrobiłabym test. Jeśli się nie uda teraz to od nast razu chyba musicie zacząć wspolzyc już w czasie miesiączki. Powodzenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
1 godzinę temu, Gość Bibs napisał:

To co napisałaś o zajściu w ostatnim dniu okresu zmienia trochę postać rzeczy bo być może rzeczywiście masz tak wczesne owulacje. Jajeczko dojrzewa 3 cykle wcześniej. Trzymam kciuki żeby się udało. 7 DC gdy był wzrost temp + powiedzmy 11 dni to w 18 dc najwcześniej zrobiłabym test. Jeśli się nie uda teraz to od nast razu chyba musicie zacząć wspolzyc już w czasie miesiączki. Powodzenia 🙂

To fakt. Pierwszą ciążę zaszłam ostatniego dnia okresu. Wtedy współżyłam tylko raz w tym cyklu dlatego wiem, że to był ten dzień. Ale to było 14 lat temu. 🙂 Teraz to nie wiem. Zobaczymy... Mam nadzieję, że może w tym cyklu mi się poszczęściło. Chyba, że ten Ovarin rozregulował mi cykl. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
1 godzinę temu, Kina95 napisał:

Ja właśnie zauważyłam krew na papierze, więc pewnie okres przyszedł. Kolejne rozczarowanie. 😪

Tak mi przykro. Niestety w dzisiejszych czasach coraz więcej par na problemy z zajściem w ciążę. Ponoć stało się to chorobą cywilizacyjna. 

Może w następnym cyklu się uda. 

Ja nadal czekam... 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Tak mi przykro. Niestety w dzisiejszych czasach coraz więcej par na problemy z zajściem w ciążę. Ponoć stało się to chorobą cywilizacyjna. 

Może w następnym cyklu się uda. 

Ja nadal czekam... 

Mój ginekolog ostrzegał, że w pierwszym cyklu ze stymulacja może się nie udać. Ale mimo wszystko jakoś podświadomie miałam nadzieję, że się udało.

Trzymam kciuki za Ciebie. Daj znać jak coś będziesz wiedziała.❤

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
2 godziny temu, Gość Bibs napisał:

To co napisałaś o zajściu w ostatnim dniu okresu zmienia trochę postać rzeczy bo być może rzeczywiście masz tak wczesne owulacje. Jajeczko dojrzewa 3 cykle wcześniej. Trzymam kciuki żeby się udało. 7 DC gdy był wzrost temp + powiedzmy 11 dni to w 18 dc najwcześniej zrobiłabym test. Jeśli się nie uda teraz to od nast razu chyba musicie zacząć wspolzyc już w czasie miesiączki. Powodzenia 🙂

A co do testów to zamówiłam już na allegro testy ciążowe strumieniowe do wykrywania wczesnej ciąży. Mają dotrzeć we wtorek. Tak więc testować mogę najwcześniej w środę, żeby było z porannego moczu. To byłby 20dc. Ale nie wiem czy to nie za wcześnie 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
31 minut temu, Kina95 napisał:

Mój ginekolog ostrzegał, że w pierwszym cyklu ze stymulacja może się nie udać. Ale mimo wszystko jakoś podświadomie miałam nadzieję, że się udało.

Trzymam kciuki za Ciebie. Daj znać jak coś będziesz wiedziała.❤

Na pewno się odezwę, tym bardziej, że zauważyłam, że kilka osób wymieniła się doświadczeniami że sobą dzięki temu pytaniu. Może i oklepane, ale mnie nurtowało. 

Dziękuję za wsparcie. ❤❤ 

Mam nadzieję, że Tobie w następnym cyklu już się uda zająć w upragnioną i wyczekuwaną ciążę. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Katarzyna87 napisał:

A co do testów to zamówiłam już na allegro testy ciążowe strumieniowe do wykrywania wczesnej ciąży. Mają dotrzeć we wtorek. Tak więc testować mogę najwcześniej w środę, żeby było z porannego moczu. To byłby 20dc. Ale nie wiem czy to nie za wcześnie 🤷‍♀️

Kochana, test najwcześniej zrób sobie w okolicach piątku ❤️ . Jeśli będzie Cię bardzo korcić (wiem jak to jest 😃) to zacznij testować od środy ale rób to ze świadomością że jeszcze mogą być negatywne. Jak się czujesz? 

Edytowane przez Kitty82
Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87
28 minut temu, Kitty82 napisał:

Kochana, test najwcześniej zrób sobie w okolicach piątku ❤️ . Jeśli będzie Cię bardzo korcić (wiem jak to jest 😃) to zacznij testować od środy ale rób to ze świadomością że jeszcze mogą być negatywne. Jak się czujesz? 

Wiem, że środa to jeszcze za wcześnie. Cały czas czuje takie ciągnięcie w brzuchu, kłują mnie naprzemiennie jajniki, dużo białego, gęstego, kleistego śluzu. Ból krzyża. Ogólnie to nic mi się nie chcę. Mam potwornego lenia. 

Nie wiem, co o tym myśleć. Boję się, że to na okres. Nie wiem czy dobrze zrobiłam z tym Ovarinem. Boję się, że rozregulował mi cykl. Zobaczymy. 

Powiedz lepiej jak Ty się czujesz? 

Pewnie dzisiaj świętujecie 🎂 😁

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Wiem, że środa to jeszcze za wcześnie. Cały czas czuje takie ciągnięcie w brzuchu, kłują mnie naprzemiennie jajniki, dużo białego, gęstego, kleistego śluzu. Ból krzyża. Ogólnie to nic mi się nie chcę. Mam potwornego lenia. 

Nie wiem, co o tym myśleć. Boję się, że to na okres. Nie wiem czy dobrze zrobiłam z tym Ovarinem. Boję się, że rozregulował mi cykl. Zobaczymy. 

Powiedz lepiej jak Ty się czujesz? 

Pewnie dzisiaj świętujecie 🎂 😁

Dzisiaj brzuch się uspokoił i tylko od czasu do czasu zaboli ale już nie okresowo 🙂. Dziękuję że pytasz ❤️ We wtorek planuję zrobić betę i progesteron. W czwartek powtórka bety aby mieć pewność że wszystko jest dobrze. W dzień moich imienin 😃. Twoją imienniczką jestem, no chyba że u Ciebie to tylko nick 😃

Wg mnie ovarin nic Ci nie zaszkodził, wręcz przeciwnie 😉❤️

Edytowane przez Kitty82
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...