Skocz do zawartości
Forum

Jak poprawić jakość związku?


Gość Jama

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ze swoim mężem już naprawdę długo. Kiedyś 4 lata chodzenia, 2 lata po oświadczynach i teraz już kilka lat po ślubie. Czuję, że żyję, że mam szczęśliwą rodzinę i mój związek przeżywa po raz kolejny swoją drugą młodość. Chcemy powiększyć swoją rodzinę a tym samym ja chcę zgłębić naszą więź, naszą miłość by była naprawdę silna i głęboka, byśmy czuli się bezpiecznie razem i aby czuły to nasze (mam nadzieję) dzieci. Staramy się o adopcję, dlatego też chcę to zrobić. Chociaż nic sobie ani jemu do zarzucenia nie mam. Chciałabym jednak spróbować czegoś nowego, co będzie dla nas takim WOW i co otworzy nam oczy, na nasz związek jeszcze bardziej.

Czy macie pomysły po przeczytaniu tego co napisałam i poznaniu moich oczekiwań? Czytałam kiedyś gdzieś o fajnych kursach dl małżeństw ale teraz mi gdzieś ta informacja uciekła. Może warto zrobić razem coś szalonego? Jak to jest u Was?

Odnośnik do komentarza

Czytając ten post, od razu pomyślałem o podróży dookoła świata 😄 Możliwe że to będzie poza Waszym zasięgiem (a kto może sobie na takie coś pozwolić...), ale podróż wydaje mi się naprawdę dobrym pomysłem. Nie w jakieś oczywiste miejsce, jak Paryż czy Rzym (chociaż może?), mam na myśli taką podróż, gdzie będziecie często skazani tylko na siebie, gdzieś, gdzie łatwo się zgubić i jednocześnie ma się dużo czasu na myślenie. No i jeszcze kwestia seksu W wielu związkach z dłuższym stażem pojawia sie problem rutyny i moim zdaniem warto jest działać tak aby tę rutynę przełamać bo seks wiąże.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Hej Jama!

Mi pierwsze co przyszło do głowy to odnalezienie wspólnego hobby! To potrafi bardzo połączyć ludzi. Pomyślcie co lubicie robić oboje, może chcecie spróbować czegoś zupełnie nowego? Siłownia, bieganie, układanie puzzli, treningi sportowe, rolki, łyżwy, malowanie, kurs tańca? Coś na dłuższą metę. 

Podróż też nie jest złym rozwiązaniem, przyda Wam się relaks i czas tylko dla Waszej dwójki.

Powodzenia, Paulina
Wykapana Niania

Odnośnik do komentarza

A może jeśli chcecie mniej skromnie- zapiszcie się na jakiś wolontariat albo akcję charytatywną, ewentualnie jakiś kurs. Będziecie razem w nowej sytuacji, może nawet czymś się wzajemnie zaskoczycie. Chyba zawsze przebywanie razem wśród innych ludzi czegoś nas uczy o naszym ukochanym. Niewątpliwie byłby to też temat to wielu rozmów i w przyszłości do wspominania. No i wiadomo, że jeśli chodzi o ewentualne koszta z tym związane to są niewielkie.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W Wasz związek wkradła się rutyna? Szukasz sposobu, żeby znowu poczuć się bliżej partnera? Brakuje ci oderwania od rzeczywistości, flirtu i zaskoczeń? Wypróbuj https://sexshop112.pl/1414-purpurowy-wibrator-z-masazerem-lechtaczki-kroliczek.html może uda Wam się znów spojrzeć na siebie inaczej. Warto jest wprowadzać zmiany w naszym związku nowe doświadczenia zbliżają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...