Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie AZS


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, synek 11 miesięcy, problemy skórne od malutkiego, pediatry podejrzewają AZS, więc wdrożone zostały emolienty do kąpieli, balsamy do ciała i emulsje Emolium czy Latopic, kąpiele w krochmalu przy zaostrzeniach, wszystko tak jakoś działa tylko na chwilę, jedynie mieszanka kremu ze sterydem wycisza plamy na ciele.. ostatnio zakupiłam z polecenia balsam La Roche AP+M i krem myjący La Roche AP+, wykąpałam w piątek synka, a kilka dni wcześniej wyprałam ubranka w płynie do prania Bobini Baby😬, więc po kąpieli w nowych kosmetykach ubraliśmy go w świeżo wypraną piżamę. Plamy znowu się w nocy zaostrzyły, do takiego stopnia, że jakby go skóra paliła, czy to może balsam i krem myjący La Roche? czy płyn Bobini Baby?🤦‍♀️🤷‍♀️ I jak na przyszłość radzić sobie z tym problemem?, eksperymentować się boję, żeby nie było potem takiego właśnie efektu.🙁

Odnośnik do komentarza
Gość Synderella

Emolium ani tym bobini nie sprawdzało się u nas. Ale już Oilatum do kąpieli albo olejek z Biodermy i Dermedic sprawdzały się super do kąpieli. Moim zdaniem musisz po prostu zrobić metodę prób i błędów, bo niby te wszystkie dermokosmetyki są dla skór atopowych a nie każdy działa. Natomiast wypróbuj krem Dermaveel do stosowania po kąpieli ale też w ciągu dnia, bo koi, goi, natluszcza, nawilża i redukuje rumień i suche fragmenty skóry. Jest bez recepty i nie zawiera sterydów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...