Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2022


Gość Kocham

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka....weszłam sobie na forum bo jak byłam w ciazy z moimi bąbelkami to też tu pisałam i tak z ciekawości kurcze mam nadzieję że nie jestem w ciazy:( bola mnie piersi brzuch  niby jak zawsze przed okresem ale takie dziwne mam wątpliwości dziś testy zrobię będę wiedziała jutro mam mieć okres.kurcze tak dziwnie mnie te jajniki kłują i całe mięśnie brzucha bola ale może zakwasy wszystko na raz i dla tego a jakie wy macie objawy?

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja mam termin na 9 lipca - jeśli wszystko pójdzie dobrze ,swoje drugie dziecko urodzę na swoje 41 urodziny. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba, bo mam najtrudniejszy okres w życiu. W lipcu moja mama umarła w moich ramionach i ciężko mi się pozbierać... Miałam z nią przeogromną więź. Staram się myśleć pozytywnie ale ilość zagrożeń w moim wieku jest ogromna i zdaję sobie z tego sprawę. Ja już byłam pogodzona z tym,że nie będę drugi raz mamą, a teraz muszę na nowo sobie to poukładać wszystko. Bardzo źle znoszę te początki,wymioty,nudności,osłabienie. Na ten moment jeszcze się nie nastawiam na nic tak do końca. Boję się cieszyć na zapas, bo chociaż to totalne zaskoczenie to  jednak bardzo pragnę zdrowo donosić i urodzić to dziecko a z tym może być ròżnie... Trzymajcie się lipcòweczki !

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/11/2021 o 12:51 PM, Gość Magda napisał:

Hej. Ja mam termin na 9 lipca - jeśli wszystko pójdzie dobrze ,swoje drugie dziecko urodzę na swoje 41 urodziny. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba, bo mam najtrudniejszy okres w życiu. W lipcu moja mama umarła w moich ramionach i ciężko mi się pozbierać... Miałam z nią przeogromną więź. Staram się myśleć pozytywnie ale ilość zagrożeń w moim wieku jest ogromna i zdaję sobie z tego sprawę. Ja już byłam pogodzona z tym,że nie będę drugi raz mamą, a teraz muszę na nowo sobie to poukładać wszystko. Bardzo źle znoszę te początki,wymioty,nudności,osłabienie. Na ten moment jeszcze się nie nastawiam na nic tak do końca. Boję się cieszyć na zapas, bo chociaż to totalne zaskoczenie to  jednak bardzo pragnę zdrowo donosić i urodzić to dziecko a z tym może być ròżnie... Trzymajcie się lipcòweczki !

Jestem w podobnej sytuacji (współczuję z powodu Mamy), jestem 3 miesiąc po poważnej operacji kręgosłupa, wcześniej dwa razy poroniłam, nie mam dzieci, 40 lat na karku i jestem w ciąży(też to na mnie spadło, bo nie miało się prawa zdarzyć). Tak bardzo się boję, dzisiaj zrobiłam test, do lekarza pójdę po niedzieli, jestem rozbita, bo wiem co przeszłam wcześniej, teraz dochodzi wiek, problemy z kręgosłupem (to zniosę), martwię się bo byłam na silnych lekach, nie umiem pozytywnie myśleć, nie muszę chyba pisać jak bardzo chciałabym mieć dziecko. Tylko Mezowi powiedziałam, nauczona doświadczeniem, nie chce robić ani sobie ani najbliższym nadzieji. Zamiast się cieszyć to ryczę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sunshine

Mi mdlosci zaczęły się pod koniec 5 tygodnia i póki co nie widzę poprawy a juz mam dość wymiotów i nieustannego uczucia mdlosci. W pierwszej ciąży nie miałam prawie wcale. A jak u was? Tez się tak męczycie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko czasem mdłości, w pierwszej ciąży miałam o wiele większe. Byłam dzisiaj na wizycie i usłyszałam 2 serduszka 🙂 do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Lekarka jednak mówi, że jeszcze wszystko może się zdarzyć bo jeden dzidziuś jest mniejszy jakby o tydzień bo ten drugi podkrada mu jedzonko

Odnośnik do komentarza

U mnie już po usg, serduszko bije:) z czego bardzo się cieszę, ale z powodów olśnień przyjmowałam przez tydzień progesteron, następnie przyplątała się infekcja - biały nalot na języku 😫 i przypisana nystatyna. Czekam na kolejna wizytę u laryngologa 
nigdy wcześniej nie miałam takich rzeczy, moja ciąża to ciagle załatwianie się o zdrowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...