Skocz do zawartości
Forum

Poroniłam i wspieram innych


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam na imię Justyna i jestem psychologiem. Pracuję głownie z dziećmi, ale w ostatnim czasie również z młodzieżą i dorosłymi.

Wiosną tego roku poroniłam swoją ciążę, w lipcu przeszłam przez ciąże biochemiczną. Ten czas był dla mnie bardzo trudny, zwłaszcza, że staram się o dzidziusia już dość długo. Jakiś czas temu szukałam grupy wsparcia, żeby poradzić sobie ze stratą. Niestety, nie znalazłam żadnej odpowiedniej dla mnie (mieszkam w mniejszym mieście). To skłoniło mnie do założenia grup terapeutycznych/wsparcia on-line dla kobiet po stracie. Spotykamy się raz w tygodniu w kameralnych grupach, aktualnie prowadzę 4 takie grupy (on-line).

Może to brzmi jak reklama, ale po prostu chciałabym się z Wami podzielić tym, co mi pomaga po tych wszystkich złych chwilach i pomaga wielu innym kobietom.

Chciałabym Was zaprosić do mojej kolejnej grupy terapeutycznej (aktualnie brakuje kilku osób). Przesyłam formularz rejestracyjny, jakby ktoś był chętny: https://forms.gle/vbm4k8HY9TqYGnGQ7 .

Wszelkich informacji udzielę przez maila: justyna.psychologdladzieci@gmail.com

Pozdrawiam, sciskam Was mocno. Nie jesteście same! Mam nadzieję, że admin zaraz nie usunie mojego posta. Chcę tylko pomóc, na tym polega moja praca.

 

Justyna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...