Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Dori

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 🙂 Wiem, że to może głupie pytanie i odpowiedź jest pewnie oczywista ale czy to możliwe że mogłabym być w ciąży jeśli ostatni stosunek był 13 września a beta hcg z krwi 8 listopada wynosi 0,1? Ginekolog na USG też nic nie widzi. A ja mam dziwne przeczucie że mogłabym być. Niby miesiączka była ale skąpa. Bolą mnie piersi i są bardziej żylaste. Dodam że od 4 października biorę tabletki anty

Odnośnik do komentarza

Niby gdzieś w głowie siedzi mi to że po takim czasie już nawet ginekolog powinien coś zauważyć ale mam straszne obawy przed ciążą i chyba sama się nakręcam. Nawet zauważyłam że ostatnio dziwnie się czuję a to może być tak naprawdę wpływ tabletek

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Ela napisał:

Witam 🙂 Wiem, że to może głupie pytanie i odpowiedź jest pewnie oczywista ale czy to możliwe że mogłabym być w ciąży jeśli ostatni stosunek był 13 września a beta hcg z krwi 8 listopada wynosi 0,1? Ginekolog na USG też nic nie widzi. A ja mam dziwne przeczucie że mogłabym być. Niby miesiączka była ale skąpa. Bolą mnie piersi i są bardziej żylaste. Dodam że od 4 października biorę tabletki anty

Beta ujemna więc ciąży nie ma. Tym bardziej że był okres. 

Odnośnik do komentarza

Coraz częściej się zastanawiam czy nie jestem przypadkiem w ciąży urojonej. Nawet zauważyłam trochę wzdęte podbrzusze ostatnio ale przecież brzuch się chyba powiększa dopiero po jakimś czasie a na USG nic nie było widać. Nawet do końca nie potrafię zaufać ginekologowi. Chłopak nawet ciągle mi tłumaczy że to niemożliwe bo zawsze robimy to w prezerwatywie i nic z nią się nie zadziało ale ja sobie coś wmawiam 🤦‍♀️ niby jak zacznę to wszystko rozmyślać to na chwilę się uspokoję bo dotrze do mnie że to nieprawdopodobne, ale jednak później znow zaczynają mnie dręczyć przeróżne myśli o ciązy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...