Skocz do zawartości
Forum

Dni płodne zaraz po okresie


Gość lana

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość podstawową wiedzę na temat cyklu naturalnego kobiety, do tej pory stosowaliśmy z mężem NPR po to żeby ZAJŚĆ w ciążę, z dobrymi z resztą skutkami 🙂 Ostatnie dziecko pojawiło się na świecie w wyniku swobodnego potraktowania tej metody, mianowicie do poczęcia doszło w 25-26 dniu cyklu, którego w sumie nie obserwowałam, ale założyłam (błędnie 🙂 że to taki standardowy 28 dniowy cykl, więc miał to być niepłodny dzień. Cykl okazał się jednak na tyle długi, żeby 25 dzień był płody i mamy synka. Nauczeni tym doświadczeniem spróbowaliśmy "od drugiego końca" czyli kochaliśmy się bez zapezpieczenia zaraz po skończeniu się mojego okresu. Ale okazuje się, że i tutaj nie mieliśmy racji, bo ponoć i wtedy można zajść w ciążę!!! Ja już głupia jestem. Z wiedzy szkolnej pamiętam, że te dni są niepłodne. 

 

Odnośnik do komentarza

ale płodność można w bardzo łatwy sposób wyznaczać w domu przy pomocy np. termometru owulacyjnego [reklama usunięta]. Mierzysz temperaturę pod językiem z rana, wszystko zapisuje się w aplikacji na smartfonie, tam tez wprowadzasz informacje o swoim cyklu i tworzą się wykresy, masz wyznaczane dni płodne

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...