Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość gocha

Tabletki antykoncepcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gocha

Od prawie roku biorę tabletki antykoncepcyjne, choć jeszcze nie współżyłam. Z chłopakiem dochodziło do wielu pieczot lecz zawsze uważamy. Pare dni temu w trakcie brania tabletek miałam jednorazowe brązowe upławy i bardzo tym się zmartwiłam. Dziś jest mi niedobrze i mam wrażenie ze bolą mnie piersi. Co może być tego powodem? Może to być tylko podświadomość i to ze bardzo się martwię i stresuje? Jestem umówiona do ginekologa ale długo muszę czekac na termin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie współżyliście to co to za problem? Jeżeli nie było opcji by zajść w ciąże to nie powinno być problemu. Plamienia przy przyjmowaniu tabletek są normalne i na ulotce swoich tabletek pewnie masz nawet to napisane. Ból piersi też się zdarza. Jeżeli masz wątpliwości, ze "pieszczoty" mogły doprowadzić do zapłodnienia to polecam zrobić testy i się umówić do ginekologa. Wówczas jeszcze porozmawiają o negatywnym wpływie pigułek na Twój organizm. Lekarz powinien zaproponować jakieś inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcysia

Osobiście uważam, że podstawa to kontrola poziomu lh, w domu można wykonywać zapisy [reklama usunięta]. Również badania z krwi trzeba robić laboratoryjne pod kontem reszty hormonów. Mając taką wiedzę, można w każdym momencie podjąć decyzję o planowaniu dziecka

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ann

mam doświadczenie z różnymi metodami antykoncepcji i uważam, że największy komfort i ochronę daje mechaniczne zabezpieczenie, ja używam diafragmy [reklama usunięta] i jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ooo

Nie rozumiem czemu tak wiele kobiet decyduje się na antykoncepcję hormonalną, która tylko zaburza stan zdrowia. Jestem zwolenniczką metody objawowo-termicznej i do kontroli cyklu używam komputera cyklu Cyclotest MyWay, polecam i tobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość giwsbfw8

to nie czekaj idź prywatnie i będziesz mieć z głowy, lekarz i tak musi zbadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie doszło do stosunku to ciąża odpada na pewno 🙂 Ale oczywiście każdy niepokojący objaw w naszym organiźmie warto skonsultować w lekarzem, być może problem tkwi w niewłaściwie dobranej antykoncepcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...