Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość werka88

pigułki 3 miesiące bez przerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werka88

Ze wzgledow zdrowotnych zostaly mi przepisane pigulki Mycrogynon 30 z zaleceniem brania 3 miesiace bez przerwy. Nastepnie mam zrobic 5-7 dniowa przerwe i wybrac kolejne 3 blistry bez przerwy.
Zastosowalam sie do tych zalecen, ale pod koniec 2 blistra zaczelam najpierw plamic a nastepnie krwawic. Wybralam tabletki do konca drugiego opakowania i zrobilam przerwe.
Moje pytanie, czy po tej przerwie powinnam znow brac te tabletki z zamiarem wybrania 3 miesiecy? Czy moze brac je juz normalnie, tzn 1 blister i 7 dni przerwy?
Czy to krwawienie pod koniec drugiego opakowania powinno mnie niepokoic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

To są na dobrą sprawę pytania do ginekologa. A w tabletkach masz coś takiego jak ulotkę i tam pisze czy takie plamienia są normalne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są niby normalne, ale jednak lepiej zapytać się ginekologa. 3 miesiące przez przerwy to jest przedłużanie cyklu jak dla mnie - za długie, ale jeżeli tak ci lekarz poradził to cóż...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andżela

Zastanów się nad zmianą metody. Po przetestowaniu różnych metod stwierdzam, że mechaniczna pozostaje najlepsza i od dawna używam diafragmy dopochwowej caya i jestem zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...