Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Andzia1993

Miesiączka

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż 19 września miałam miesiączkę która trwała 6 dni wszystko było ok tylko problem polega na tym że 2 października kochałam się z narzeczonym gdzie skończyło się do środka 🥺😱 i teraz się martwię czy mogę być w ciąży ? Dodam że 5 października wypadała mi owulacja a sex był 2 ... Teraz powinnam dostać okres 19 ale wszystko wskazuje na to że się nie doczekam nie mam dolegliwości przed miesiączką ,zazwyczaj bolały mnie piersi w poprzedniej miesiączce również a teraz nic ...  🙂oczywiście test wykonam ,jedynie co zrobiłam to zaraz po stosunku się wykąpałam partner mówi że dużo nie było wytrysku oczywiście też wyleciało troszkę i w ten sam dzień zażywałem dość duża ilość witaminy c i oczywiście jeszcze choroba mnie dopadła gdzie byłam na lekach tzn.aspiryna , theraflu i różne na przeziębienie  ..czy istnieje ryzyko ciąży ?

Edytowane przez Andzia1993

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Oczywiście, istnieje możliwość ciąży. 

Wykonaj badanie w dniu spodziewanej miesiączki. Na przyszłość jeśli nie planujesz jeszcze dziecka to zadbajcie z partnerem o odpowiednie zabezpieczenie 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Skoro był seks bez zabezpieczenia to oczywiście że może być ciąża. Wnioskuję że byłaby nieplanowana - ale teraz mleko się już rozlało. Zrób test lub betę z krwi jeśli okres nie przyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oczywiście test wykonam .
16 godzin temu, Gość Kajka napisał:

Skoro był seks bez zabezpieczenia to oczywiście że może być ciąża. Wnioskuję że byłaby nieplanowana - ale teraz mleko się już rozlało. Zrób test lub betę z krwi jeśli okres nie przyjdzie 

Oczywiście test wykonam...

Tylko podczas podcieraniu zauważyłam jasno różowa krew ... Czy to jest przed okresem czy jednak coś innego ? 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...