Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka


Andzia1993

Rekomendowane odpowiedzi


Otóż 19 września miałam miesiączkę która trwała 6 dni wszystko było ok tylko problem polega na tym że 2 października kochałam się z narzeczonym gdzie skończyło się do środka 🥺😱 i teraz się martwię czy mogę być w ciąży ? Dodam że 5 października wypadała mi owulacja a sex był 2 ... Teraz powinnam dostać okres 19 ale wszystko wskazuje na to że się nie doczekam nie mam dolegliwości przed miesiączką ,zazwyczaj bolały mnie piersi w poprzedniej miesiączce również a teraz nic ...  🙂oczywiście test wykonam ,jedynie co zrobiłam to zaraz po stosunku się wykąpałam partner mówi że dużo nie było wytrysku oczywiście też wyleciało troszkę i w ten sam dzień zażywałem dość duża ilość witaminy c i oczywiście jeszcze choroba mnie dopadła gdzie byłam na lekach tzn.aspiryna , theraflu i różne na przeziębienie  ..czy istnieje ryzyko ciąży ?

Edytowane przez Andzia1993
Odnośnik do komentarza
Gość Oczywiście test wykonam .
16 godzin temu, Gość Kajka napisał:

Skoro był seks bez zabezpieczenia to oczywiście że może być ciąża. Wnioskuję że byłaby nieplanowana - ale teraz mleko się już rozlało. Zrób test lub betę z krwi jeśli okres nie przyjdzie 

Oczywiście test wykonam...

Tylko podczas podcieraniu zauważyłam jasno różowa krew ... Czy to jest przed okresem czy jednak coś innego ? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...