Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt


Rekomendowane odpowiedzi

hej. lekarz przypisał mi clostilbegyt od 3 dc przez 5 dni. dodatkowo od 16 dc przypisał również luteinę przez 10 dni. lekarz jednak nie zalecił obserwacji owulacji. a ja martwię się ze owulacji nie ma :-/.  lekarz powiedział mi rónież, że te leki mają za zadanie rozruszać moją owulacje. Nie mam pojęcia kiedy mogą nastąpić dni płodne. juz znaleźliśmy innego lekarza, jednak bardzo się martwię. czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? 

Odnośnik do komentarza

Od 16 dnia luteina..., więc lekarz spodziewa się że owulacja nastąpi 14-15 dzień cyklu. Możesz skontrolować to sama i zrobić test owulacyjny. Przytulanie wskazane od 12-13 dnia chyba że przepisał też zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka wtedy powinno się zacząć dzień przed zastrzykiem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Saraha czy uważ
12 godzin temu, Gość Sarah napisał:

Od 16 dnia luteina..., więc lekarz spodziewa się że owulacja nastąpi 14-15 dzień cyklu. Możesz skontrolować to sama i zrobić test owulacyjny. Przytulanie wskazane od 12-13 dnia chyba że przepisał też zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka wtedy powinno się zacząć dzień przed zastrzykiem. Powodzenia.

Czy uważasz że powinnam poczekać na owulacje i dopiero wtedy przyjąć luteina?

Odnośnik do komentarza

Jeśli zaczniesz przyjmować luteinę  przed owulacja to ja zablokujesz . 

Rób testy owulacyjne  jeśli test wyjdzie pozytywny to po 2 lub 3 dniach zacznij brać luteine . Przy braniu clo  powinnaś też miec monitoring  bo wtedy widac czy pęcherzyki rosną  i czy same pękają czasami jest potrzebny zastrzyk na pęknięcie.  

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Ewa napisał:

Jeśli zaczniesz przyjmować luteinę  przed owulacja to ja zablokujesz . 

Rób testy owulacyjne  jeśli test wyjdzie pozytywny to po 2 lub 3 dniach zacznij brać luteine . Przy braniu clo  powinnaś też miec monitoring  bo wtedy widac czy pęcherzyki rosną  i czy same pękają czasami jest potrzebny zastrzyk na pęknięcie.  

Dzięki dziewczyny za pomoc. Narazie wytrzymam się z luteina. A w sobotę mam wizytę u innego lekarza więc może coś innego mi poradzi.  A zapytam jeszcze jeżeli zacznę luteina przyjmować 2 dni po owulacji to przez jak długo mam ją brać, lekarz przepisał mi przez 10 dni ale wtedy przedłuży mi się długość cyklu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...