Skocz do zawartości
Forum

Ciąża od razu po ciąży pozamacicznej


Gość Miska

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Potrzebuje rady bo jestem bezsilna. 6tyg temu zabieg laparoskopii usuwanie ciąży w prawym jajowodzie. Jajowod nienaruszony usunieto przez wyciskanie. Okresu nadal nie ma...dzis test po poludniu ewidentnie 2kreski. Jutro napewno powtorze test i ew pojde na bete ale czy to mozliwe??? Nawet nie wiem kiedy doszloby do zaplodnienia.....

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, georgianna.kub napisał:

Idź koniecznie do ginekologa.

To napewno kochana...jestem pod stala kontrola ginekologa oczywiscie. U tego samego od roku.zna moja sytuacje jak zaproponowal ostatnio zatestowac pytam czy nic sie nie stanie no mowil ze jesli faktycznie ciaza to będziemy ją kontrolowac bardziej niz inne napewno. Jutro powtorze z rana test jesli pozytyw ide na bete i jak juz bede pewna jak wyjdzie pozytywna to napewno bede dzwonic do leksrza i w tygodniu do niego pojde......

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Magda napisał:

Czy sprawdzałaś czy beta spadła Ci po zabiegu? Jeśli nie, to istnieje prawdopodobieństwo że test wyszedł pozytywny jeszcze po poprzedniej ciąży. 

Zrób badanie i powtórz je po 48 h by sprawdzić jej przyrost lub spadek.

Tak. Tak. Beta od razu spadal po zabiegu. W dniu zabiegu 170, dwa dni po juz 80 wynosila pozniej 50 po tygodniu ból piersi przeszedl calkowicie z dnia na dzień więc podekrzewam ze juz wtefy sie wyzerowalo bo tydz po owulce podejrzewam ze juz hcg jak zaczelo rosnac lekko piersi zaczely bolec tak bolaly az do tego zabiegu....

Bylam u gina niby juz bylo wszystko ladnie podczas badania ok podczas usg tez.....sluzowka byla gruba okres powinien w ciagu tygodnia przyjsc.....a juz drugi tydzien nadal okresu nir ma....dzis znow pozytywny test z ranca....' oblecialam wszyyyystkie labo albo zamkniete albo juz nie przyjmowali bo ludzi od fula. Jak sie uda na bete pójdę w poniedziałek......😬🙇 a czekanie dluzyc sie bedzie niemilosiernie. Ale trzeba wytrzymac. Co ma urosnac przez te dni sobie urosnie i zobaczymy.......

Odnośnik do komentarza
Gość Angel 2022

Szkoda, że nie odpisałaś co dalej sie wydarzyło,  jestem dzis w podobnej sytuacji. Mialam 20.05 usuniety jajowód z ciążą,  nikt nie kazal kontrolować bety, po kilku dniach bolene piersi wrocily do normy, 24.05 mialam gigantyczne krwawienie przez 7 dni kolejne 3 dni krwawienie, kilka dni pozniej objawy owu, różowy sluz 11.06 i teraz test wychodzi z bladą kreseczką od kilku dni... w pon i sr ide na betę,  zglupialam. Resztki bety czy nowa ciąża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...