Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Malinowa

Wózek Cavoe - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinowa

Cześć! Przychodzę do was po radę, bo już nie wiem co mam robić. Jestem na końcówce ciąży i poszukuję wózka dla dziecka. Mieszkamy w mieście, sporadycznie bedziemy wyjeżdżać za miasto i zależy mi na wózku, który sprawdzi się na chodnikach. Możecie polecić mi jakiś model? Myślałam o Osis Cavoe. Co sądzicie o tym wózku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam cavoe osis w tapicerce grafitowej. Kocham ten wózek. Jak synek był malutki to nawet fotelik wpinałam na adapterach.

Lekki, zwrotny, można zamontować siedzisko w obie strony, mam spacerówkę, gondolę miałam inną. Jest mega lekki (syna wnosiłam na 3 piętro mając zawieszony wózek na ramieniu), mieści się bez demontażu czegokolwiek do bardzo małego bagażnika. 

Ja normalnie płaczę bo będę musiała go zamienić na inny podwójny, ale jak tylko starszy syn zacznie sam chodzić bez zastanowienia do niego wrócę. 

Poza miasto i na zimę polecam dokupić kółka terenowe.

Widzę jedną wadę w tym wózku, dość krótki daszek (nawet po rozpięciu zamka), gdy synek idzie na drzemkę doczepiam tetrówkę do daszka, aby słońce nie świeciło mu w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ameliaa

My też mieszkamy w mieście i nasz wybór padł na model Osis od Cavoe. To typowo miejski wózek z porządnymi kołami i solidnym stelażem. Jest leciutki i po złożeniu jest mały, dzięki czemu bez problemu mieści się w niewielkim bagazniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Carolka

Zdecydowanie Osis Cavoe sprawdzi się w mieście. Według mnie ten wózek jest sztosem! Świetnie sie go prowadzi, jest leciutki i mozna go bez problemu złozyć jedną ręką. To bardzo przydatne gdy ma się dziecko na rękach i trzeba zapakowac wózek do bagaznika 🙂 Poza tym ma super, regulowaną rączkę. Ja jestem wysoka i ta opcja bardzo mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alexandraa

Oczywiście, że warto kupić wózek od Cavoe 🙂 My akurat mamy Axo bo mieszkamy na wsi, ale kuzynka ma Osis i bardzo go sobie chwali w mieście. Oba wózki są lekkie. Wiadomo Axo jest większy, ma duże koła i amortyzatory a Osis to niewielki wózek. Wszędzie się mieści 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość uleńka55

Ten wózek zdecydowanie ma cos w sobie. Mamy go od początku i jestem bardzo zadowolona. Gondola jest duża, dziecko miało w niej sporo miejsca. Spacerówka w ogóle przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Składa się na płasko i można ja przekładać przodem do kierunku jazdy lub tyłem. Design wózka super. My wybralismy jasny szary i bez problemu czyszczę tapicerkę jeśli jest taka potrzeba. Nie zostają na niej żadne plamy. Wózek jest faktycznie leciutki, łatwo się go składa i wszędzie sie mieści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Carolina

My zdecydowaliśmy się na model Axo od Cavoe i polecam. Wybierając wózek musisz wziąć pod uwagę teren po którym głównie będziesz jeździć. My mieszkamy w małym miasteczku, ale sporo jest u nas wiejskich terenów, dlatego wybraliśmy Axo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...