Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Savra

Jak sobie radzić z mdłościami?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Savra

Mamuśki i przyszle mamy jak wiecie bez samochodu jak bez ręki . Ale jak się ruszyć autem jeśli ledwo wyjadę a już mi nie dobrze już mi się odbija . Jak sobie radziliście z mdłościami podczas jazdy . Za komentarze typu idź na nogach i korzystaj z komunikacji miejskiej z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Ja jeździłam komunikacja z kolei i mdłości i wymioty nie opuszczały mnie gdzieś do 16-17 TC. Zdarzało mi się wysiadać wcześniej i wymiotować po drodze. Horror. Więc wiem co przeżywasz. 

Mi ciut pomagaly migdały. I niestety ale to napiszę - przemieszczanie gdzie się da na nogach. I kolejna rzecz. Przeczekanie 🤷

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Karola

Ja miałam ogólne mdłości i pomagały mi krople imbirowe Anaketon. I myślę, że to nie kwestia auta tylko różnicy temperatur, zawsze jak wychodziłam z ciepłego na zimne i odwrotnie to okropnie mnie mdliło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ipprre

Ja mniej więcej do 16-17 tygodnia praktycznie nie byłam w stanie podróżować samochodem, ani żadnym innym środkiem transportu. Jedynie krótkie trasy (jeżeli już koniecznie musiałam, np. do lekarza), ale z woreczkiem pod reka, otwartym oknem/szyberdachem, bądź po prostu z włączona klimatyzacja i temperatura ustawiona tak, aby w aucie było chłodno.  No i wypróbuj sobie krople imbifem:

https://imbifem.pl/

Które są polecane zarówno w ciązy na mdłości jak i przy chorobie lokomcyjnej. 

da04c071-6ecd-47fc-a0b4-ec0697674279_i-e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...