Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie radzić z mdłościami?


Gość Savra

Rekomendowane odpowiedzi

Mamuśki i przyszle mamy jak wiecie bez samochodu jak bez ręki . Ale jak się ruszyć autem jeśli ledwo wyjadę a już mi nie dobrze już mi się odbija . Jak sobie radziliście z mdłościami podczas jazdy . Za komentarze typu idź na nogach i korzystaj z komunikacji miejskiej z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza

Ja jeździłam komunikacja z kolei i mdłości i wymioty nie opuszczały mnie gdzieś do 16-17 TC. Zdarzało mi się wysiadać wcześniej i wymiotować po drodze. Horror. Więc wiem co przeżywasz. 

Mi ciut pomagaly migdały. I niestety ale to napiszę - przemieszczanie gdzie się da na nogach. I kolejna rzecz. Przeczekanie 🤷

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Karola

Ja miałam ogólne mdłości i pomagały mi krople imbirowe [reklama usunięta]. I myślę, że to nie kwestia auta tylko różnicy temperatur, zawsze jak wychodziłam z ciepłego na zimne i odwrotnie to okropnie mnie mdliło...

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja mniej więcej do 16-17 tygodnia praktycznie nie byłam w stanie podróżować samochodem, ani żadnym innym środkiem transportu. Jedynie krótkie trasy (jeżeli już koniecznie musiałam, np. do lekarza), ale z woreczkiem pod reka, otwartym oknem/szyberdachem, bądź po prostu z włączona klimatyzacja i temperatura ustawiona tak, aby w aucie było chłodno. 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

sama mam chorobę lokomocyjną i  dodatku nie znosze upałów, więc wiem jak to jest 😞 mi też pomaga klimatyzacja  [reklama usunięta], bo bez niej zaczynam się dusić i też upał nasila mdłości. w aucie zawsze siadam z przodu i patrzę się przed siebie. w domu staram się więcej odpoczywać i robić chłodne okłady

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 11/3/2022 o 12:33 PM, blaneczka napisał:

sama mam chorobę lokomocyjną i  dodatku nie znosze upałów, więc wiem jak to jest 😞 mi też pomaga klimatyzacja  [reklama usunięta], bo bez niej zaczynam się dusić i też upał nasila mdłości. w aucie zawsze siadam z przodu i patrzę się przed siebie. w domu staram się więcej odpoczywać i robić chłodne okłady

Też się zastanawiam czy klimatyzacja by mi pomogła. W sumie to już prawie koniec lata. Mam nadzieje że nie będzie więcej upałów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...