Skocz do zawartości
Forum

Audiobooki


Gość Faite

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu braku czasu moja lista książek rośnie, podejrzewam że moje dziecię jeszcze przez trochę nie da mi zasiąść do książek w takim wymiarze czasowym jak by mi się marzyło więc wpadłam na to żeby słuchać audiobooków na spacerach,sporo chodzimy.I tu pytanie do Was, jakie strony polecacie?

Odnośnik do komentarza

Na empik go jest możliwość wykupienia miesięcznego dostępu z kodem kryminal30 ( kod był podawany w podkascie kryminatorium w ubiegłym tygodniu). Nowi użytkownicy empik go mogą wykorzystać kod i przez 30 dni testować pakiet bez ograniczeń. Pakiet na pewno obejmuje podkasty, audiobooki i e-booki. Później cena takiego pakietu (po miesiącu) to coś koło 40 zł. Dobra opcją jest legimi. Mozesz sobie wgrać na komórce i czytać bardzo dużo przeróżnych książek i dodatkowo w każdym momencie mozesz sobie przełączyć na audiobook, Jeśli natomiast interesuje Cię konkretny audiobook, polecam przejrzeć sobie je na Virtualo: https://virtualo.pl/audiobooki/ W dobrej cenie kupisz tutaj wiele pozycji do słuchania. Zobacz czy jest coś co Cię interesuje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...