Skocz do zawartości
Forum

Dobre kosmetyki


Modernpik

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dobre kosmetyki to takie, które naprawdę działają. Niedawno trafiłam na taką ofertę https://bellita.pl/iossi . Dowiedziałam się, że marka Iossi jest polska. Ich kosmetyki do ciała powstają w zgodzie z naturą. Korzystają z ekologicznych produktów, dlatego są bezpieczne dla ciała. Wykorzystują też olejki eteryczne, dzięki którym kosmetyki mają ładny zapach. Warto wspierać polską gospodarkę.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre kosmetyki, które idealnie nadają się nie tylko do domowej pielęgnacji, ale także chętnie są używane przez profesjonalne salony i gabinety piękności, ma w swojej ofercie Bielenda. Ja kupuję ich kosmetyki w sklepie https://onlyprof.pl/ , gdzie dostępna jest seria Bielenda Professional. Kosmetyki super się u mnie sprawdzają, a na stronie nie tylko kupisz wszytko czego potrzebujesz, ale także dowiesz się jak dany kosmetyk stosować oraz jakie efekty uzyskasz. Bez względu na to jaki masz rodzaj cery, na pewno znajdziesz tam produkty idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

Edytowane przez Tami
Odnośnik do komentarza

Czy jesteście w stanie doradzić, jakie warto podarować kosmetyki swojej mamie? Osobiście przypadkowo trafiłam na ten sklep https://www.bee.pl/t/kosmetyki-do-cery-dojrzalej, który w swojej ofercie posiada wiele kosmetyków do cery dojrzałej. Ogromny wybór kremów, olejków, serum, żeli i wiele innych. Czy ktoś jest w stanie doradzić, jaki produkt jest wart uwagi i mogłabym kupić mamie na prezent?

Odnośnik do komentarza

Bio i eko za bardzo się nadużywa, więc ja w te oznaczenia już nie wierzę. Bardzo dużo czasu poświęciłem kiedyś na poszukiwanie produktów naturalnych i skutecznych jednocześnie, sama je nawet zaczęłam robić w domu. Nie sprawdziło się to za dobrze. Używam niewiele kosmetyków, więc liczy się dla mnie ich działanie, na skład już nie patrzę. W domu również używam kilku sprawdzonych detergentów, uzupełniając je octem, sodą i olejkami eterycznymi. Duże znaczenie ma również samo opakowanie, projekt graficzny oraz ekologiczność  [reklama usunięta]

W kwestii leczenia i zdrowia natomiast - o, tu bym mogła godzinami kopać w poszukiwaniu ziół i produktów super dobrych jakościowo. Gdzie uprawiane, kiedy zbierane, jak produkowane. Kupuję je tylko przez Internet lub u gospodyń.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

a znacie jakieś kosmetyki naturalne do spa  [reklama usunięta], oczywiście domowego? coś takiego wiecie, ekstra, luksusowego 😄 co sprawi, że faktycznie można poczuć się jak w prawdziwym spa. jakieś kule do kąpieli, specjalne peelingi i masła do ciała, może jakieś fajne maseczki do twarzy? coś co daje efekt wow i będzie wprawiać w dobry nastrój 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...