Skocz do zawartości
Forum

Krwiomocz, zapalenie cewki, ciąża, zapłodnienie


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem. Stosuję plastry evra, gdy nadszedł ostatni tydzień stosowania plastrów zdjęłam go, po około 3/4 dniach wystąpiło krwawienie (było to moje pierwsze opakoawnie plastrów), w trakcie krwawienia a raczej pod jego koniec dziwnie się złożyło ale wraz z partnerem uprawialiśmy seks  -(bez zabezpieczenia) w ubiegłym tygodniu :w piątek, sobotę i niedzielę, pech chciał że po stosunku nawet się nie umyliśmy z lenistwa a ja ani przed ani po stosunku nie oddałam moczu, od pierwszego stosunku czyli od piątku mija dziś 6 dni a od ostatniego 3, dziś od samego rana mam bardzo niepokojące objawy otóż obudziłam się rano z mocnym pieczeniem pęcherza i ogromną ochotą na siku (jak nigdy), po załatwieniu sprawy zauważyłam krew - czerwona/jasnoczerwona z odrobinami jakby skrzepów (?) malutkie naprawdę i plamienie też było nieduże (trochę jak kropla z miesiączki), dodam też, że podczas oddawania moczu szczególnie pod sam koniec odczuwam ogromny ból w cewce moczowej taki piękący szczypiący prawie nie do wytrzymania, plamienie nie ustąpiło od rana a po każdym oddaniu moczu zauważam krew tylko że teraz jest juz bardziej przezroczysto różowa? mniej intensywna niż z samego rana, na podpasce zauważyłam nawet nie krople krwi a drobne szramki dlatego nie jestem pewna czy jest to krwiomocz czy upławy z pochwy, przy próbie odkrycia skąd pochodzi krwawienie wychodzi bardziej że jest ono z pochwy? w moczu czasami również można zauważyć plamki krwi, cały czas odczuwam szczypanie pęcherza i uczucie niedokładnego wypróżnienia się a gdy przychodzi do oddania moczu to ból jest duży przy każdej najmniejszej kropelce..czy jest to infekcja czy objaw np. ciąży? oddaje mocz dość często nawet gdy nie wypiłam dziś za wiele płynów a przynajmniej przez uczucie niewypróżnionego pęcherza. bardzo proszę o pomoc czy jest to infekcja czy krwawienie implantacyjne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...