Skocz do zawartości
Forum

Praca i problem


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim.  Mam pewien problem, I chciałabym was zapytać o poradę co mam zrobić.  Pracuję po 10h jestem przedstawicielką handolowa i wiadomo dużo jeżdżę, stres i wgl , mało czasu Mam na wszystko. Staram się jeść zdrowo , I mieć jakiś ruch spacer albo coś. Czasami jestem w domu późno i bywam padnięta. Mój problem jest taki , że po całym dniu boli mnie brzuch i mam potworne zaparcia wgl nie mogę nic zrobić... 😞 bardzo się wstydziłam tego komuś powiedzieć bo temat wstydliwy. Myślę chyba o zmianie pracy. Moje pytanie co mogę , z sobą jeszcze więcej zrobić,  może jakaś dieta specjalna , albo jakieś lekarstwa , albo coś.  Bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam  🙂

Odnośnik do komentarza

Zacznij przede wszystkim od zwiększenia ilości picia. Pij dziennie min. 2,5 litra wody, nie tylko chodzi o nawodnienie, ale też o "przepchanie" tego co  masz w jelitach. Jedz przynajmniej 2 jabłka dziennie i garść śliwek. Zrezygnuj z czekolady, kakao, bananów, bo mają działanie zapierające. Kup sobie dobre probiotyki. Jeśli po 2 tygodniach nie będzie poprawy, to idź do lekarza, nie można tego bagatelizować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz problemy w pracy to przede wszystkim należy zadbać o swoje zdrowie psychiczne...zadbaj o dobre żywienie, wodę, aktywność fizyczną, nawet w postaci spaceru. Idź również do lekarza na kompleksowe badania. Polecam od siebie też na stres i zmęczenie olejek CBD  [reklama usunięta] ...bardzo mi pomaga się uspokoić i wyciszyć [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Problemy gastryczne koniecznie skonsultuj z dobrym gastrologiem  [reklama usunięta]. Nie licz jednak na złoty środek w odpowiedzi na post, bo każda z nas jest inna, a podobne dolegliwości mogą mieć inne przyczyny.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem, dlaczego uchodźcy uciekają z ojczyzny. Nie, Nie mam nic do niej, po prostu tego nie rozumiem. Następnie przejdź tutaj i spróbuj znaleźć pracę, a szukanie pracy nie jest najlepszym sposobem, a wszystko w ten sposób, chociaż na stronach z ofertami pracy jest wiele interesujących ofert pracy, które będą w stanie do ciebie podejść. Na stronie z  rekrutacja [reklama usunięta] można znaleźć ciekawe oferty i znaleźć ciekawą pracę. I ogólnie rzecz biorąc, wielu uchodźców z jakiegoś powodu nie szuka pracy lub szuka, ale jakoś źle i co to ma wspólnego z tym nie wiadomo.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...