Skocz do zawartości
Forum

Biżuteria


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27/9/2021 o 3:24 PM, Quickestlgg napisał:

Hej. Mam pewien problem. Staram się znaleźć dobrą firmę zajmującą się produkowaniem i sprzedawaniem biżuterii. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości produktów oraz szerokim asortymencie. Możecie coś polecić?

Trochę poszukałam i natrafiłam na taką: https://www.gal-art.pl/category/bizuteria-z-kamieniami/f_ametyst Znacie jeszcze jakieś?

Odnośnik do komentarza

Większość mojej biżuterii pochodzi od https://dittazimmermann.com/kategoria/bransoletki/. Bardzo lubię ich bransoletki. Są eleganckie i klasyczne. Ceny również mają dobre. Mąż wie, że jak zbliża się jakaś okazja to najlepszym podarunkiem dla mnie będzie biżuteria. Dzięki temu zebrałam już całkiem niezłą kolekcję błyskotek 🙂

Odnośnik do komentarza

Szukałam w internecie konkretnych kolczyków i obok szeregu propozycji wyświetliły się kolczyki ze sklepu AnKa, które odpowiadały moim potrzebom. Byłam mile zaskoczona, kiedy biżuteria dotarła następnego dnia. Ponieważ produkt okazał się zgodny z opisem domówiłam w tym samym sklepie pasującą do kolczyków bransoletkę. Firma jest bardzo rzetelna. Zamówienie dotarło w pięknym pudełeczku do którego dołączono wstążeczkę, pomyślałam zaraz o prezencie dla kogoś bliskiego. Na pewno będę ze sklepu korzystać.

Odnośnik do komentarza

wiele zależy od tego o jaką biżuterię ci chodzi. masówkę czy rękodzieło? bransoletki z drobnych kamieni naturalnych   [reklama usunięta] czy takie z czystego złota? w kraju na szczęście dobrych firm jubilerskich nie brakuje, więc na pewno coś ciekawego znajdziesz 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...