Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Iza

3 trymestr- coraz częściej źle samopoczucie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iza

Cześć dziewczyny. Nie chce żebyście mnie źle zrozumiały. Cieszę się bardzo że będę miała córeczkę ❤️ Mój partner przez długi czas mówił że chce mieć dziecko ale to nie jest dobry czas. W końcu stało się ❤️ oboje bardzo się cieszymy. 

Przed informacja że jestem w ciąży, planowałam otworzyć swój mały biznes, wszystko było prawie gotowe- zostało dopinanie na ostatnie guziki. Nigdzie nie byłam zatrudniona, zwolniłam się z pracy aby cały czas poświęcić na otwarcie mojej działalności. Wtedy dowiedziałam się o ciąży- otwarcie mojego biznesu odeszło na dalszy plan( gastronomia to ciężki kawałek chleba). Początkowo wszystko było ok, cieszyłam się że mam dużo czasu dla siebie, na odpoczynek i takie tam, ale teraz już nie mogę wytrzymać.... Jedyną "atrakcją" mojego życia jest obecnie pranie, sprzątanie i gotowanie.... Jest mi z tym źle, momentami czuje się jak taki wrzód, pasożyt, mam poczucie że do niczego się nie nadaje. Nie kręcą mnie żadne robótki ręczne l... jak wybradzicie siebie z codziennością? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...