Skocz do zawartości
Forum

3 trymestr- coraz częściej źle samopoczucie


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Nie chce żebyście mnie źle zrozumiały. Cieszę się bardzo że będę miała córeczkę ❤️ Mój partner przez długi czas mówił że chce mieć dziecko ale to nie jest dobry czas. W końcu stało się ❤️ oboje bardzo się cieszymy. 

Przed informacja że jestem w ciąży, planowałam otworzyć swój mały biznes, wszystko było prawie gotowe- zostało dopinanie na ostatnie guziki. Nigdzie nie byłam zatrudniona, zwolniłam się z pracy aby cały czas poświęcić na otwarcie mojej działalności. Wtedy dowiedziałam się o ciąży- otwarcie mojego biznesu odeszło na dalszy plan( gastronomia to ciężki kawałek chleba). Początkowo wszystko było ok, cieszyłam się że mam dużo czasu dla siebie, na odpoczynek i takie tam, ale teraz już nie mogę wytrzymać.... Jedyną "atrakcją" mojego życia jest obecnie pranie, sprzątanie i gotowanie.... Jest mi z tym źle, momentami czuje się jak taki wrzód, pasożyt, mam poczucie że do niczego się nie nadaje. Nie kręcą mnie żadne robótki ręczne l... jak wybradzicie siebie z codziennością? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...