Skocz do zawartości
Forum

Proszę o radę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Za około 2 tygodnie skończę 18 lat. Z góry dziękuję za negatywne komentarze. Jestem w długim i szczęśliwym związku, zabezpieczamy się z chłopakiem ale jednak wolę wykluczyć ciążę. Okres spóźnia mi się około 2 tygodnie, bardzo często mi się spóźniała, bywał a to parę dni później a nawet tygodni, bywał też parę dni wcześniej niż się spodziewałam. Tak Ty razem spóźnia się 2 tygodnie jak wcześniej wspomniałam, poza tym nie mam raczej objawów ciąży, poza lekko powiększonym brzuchem ku dołu, w poniedziałek zauważyłam i siebie lekkie upławy w kolorze różowym, następnego dnia było ich trochę więcej i częściej w ciągu dnia i tak z żadnym kolejnym dniem było tak samo, dwa czy tam trzy razy w przeciągu tych dni zauważyłam lekko brązowe upławy. Zastanawiałem się nad krwawieniem implantacyjnym ale jak czytałam w ineternecie trwa ono do 3 dni u mnie jest to już 6 dni. I zastanawiam się czy może w tym miesiącu mam poprostu bardziej skąpą miesiączke, tym bardziej że robiłam dwa testy tydzień temu które wyszły negatywnie oraz dwa dzisiaj które też wyszły negatywnie. Tak czy siak koniecznie muszę wybrać się do ginkologa i się zbadać, zostało około 2 tygodni gdy będą mogła się wybrać ale do tego czasu będziemy się bardzo martwić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...