Skocz do zawartości
Forum

Beta hcg


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny wynik 🙂 Przed tym zrobiłam dwa testy jeden gdy okres mi się spóźnił ok. 2dni i wyszedł  negatywnie, a drugi zrobiłam 3 dni później (bo nadal nie miałam okresu). Dziś poszłam na badanie krwi i wyszło,że beta hcg wynosi 1250mlU/ml. Sprawdzałam w internacie co to znaczy i wyszło że to ok.4-5tyg. Tylko że ja wcześniej okres miałam normalnie. Czy to możliwe, że po poczęciu miałam okres ? 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość marikakikka napisał:

Ja test zrobiłam we wtorek wyszły dwie kreski, wczoraj byłąm u gina i nic nie widzi... A dziś beta wyszła 566... i nie wiem czy to ciąża...

Przy takiej wartości beta HCG to nic dziwnego że nic nie widzi. Idź do ginekologa okolo 7tc liczonego od ostatniej miesiączki

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Monika napisał:

Witam, zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny wynik 🙂 Przed tym zrobiłam dwa testy jeden gdy okres mi się spóźnił ok. 2dni i wyszedł  negatywnie, a drugi zrobiłam 3 dni później (bo nadal nie miałam okresu). Dziś poszłam na badanie krwi i wyszło,że beta hcg wynosi 1250mlU/ml. Sprawdzałam w internacie co to znaczy i wyszło że to ok.4-5tyg. Tylko że ja wcześniej okres miałam normalnie. Czy to możliwe, że po poczęciu miałam okres ? 

Ciążę liczy się od ostatniej miesiączki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...