Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ewela

starania o dziecko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewela

chciałabym z facetem starać się o dziecko. od 5 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, robiłam przerwy na krwawienie z odstawienia do pewnego czasu. Ostatnio tych przerw nie robię co miesiąc, raczej co 3 miesiące. Czy przed odstawieniem pigułek powinnam jeszcze przez parę miesięcy brać i robić przerwy na krwawienia czy od razu mogę odstawić. Pytam, bo podobno, jak się nie robi tych przerw to ochrona jest mocniejsza, zatem zastanawiam się czy analogicznie będę miała dłuższy powrót cyklów do normalności? w ogóle czy z doświadczenia kobietki, które długo brały pigułki później miały problemy z zajściem w ciążę, czy "od razu" bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka
W dniu 20/9/2021 o 11:40 PM, Gość ewela napisał:

ogóle czy z doświadczenia kobietki, które długo brały pigułki później miały problemy z zajściem w ciążę, czy "od razu" bez problemu?

Brałam tabletki antykoncepcyjne około 7 lat. Robiłam przerwy na krwawienia z odstawienia, z wyjątkiem przesuwania sobie kilka razy, typu jak miało mi wypaść w wakacje itp. Zaczęliśmy się starać od razu, udało się po ponad roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula

kup tester po odstawieniu tabletek i sobie zapisuj cykle, w aplikacjach zapisują się wykresy i to można lekarzowi pokazać na wizycie, ale może akurat od razu zajdziesz w ciążę 😉 ja używałam termometru owulacyjnego MySensse i aplikacji do niego do zapisu płodności, fajne urządzenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...