Skocz do zawartości
Forum

starania o dziecko


Gość ewela

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym z facetem starać się o dziecko. od 5 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, robiłam przerwy na krwawienie z odstawienia do pewnego czasu. Ostatnio tych przerw nie robię co miesiąc, raczej co 3 miesiące. Czy przed odstawieniem pigułek powinnam jeszcze przez parę miesięcy brać i robić przerwy na krwawienia czy od razu mogę odstawić. Pytam, bo podobno, jak się nie robi tych przerw to ochrona jest mocniejsza, zatem zastanawiam się czy analogicznie będę miała dłuższy powrót cyklów do normalności? w ogóle czy z doświadczenia kobietki, które długo brały pigułki później miały problemy z zajściem w ciążę, czy "od razu" bez problemu?

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20/9/2021 o 11:40 PM, Gość ewela napisał:

ogóle czy z doświadczenia kobietki, które długo brały pigułki później miały problemy z zajściem w ciążę, czy "od razu" bez problemu?

Brałam tabletki antykoncepcyjne około 7 lat. Robiłam przerwy na krwawienia z odstawienia, z wyjątkiem przesuwania sobie kilka razy, typu jak miało mi wypaść w wakacje itp. Zaczęliśmy się starać od razu, udało się po ponad roku. 

Odnośnik do komentarza

kup tester po odstawieniu tabletek i sobie zapisuj cykle, w aplikacjach zapisują się wykresy i to można lekarzowi pokazać na wizycie, ale może akurat od razu zajdziesz w ciążę 😉 ja używałam termometru owulacyjnego [reklama usunięta] i aplikacji do niego do zapisu płodności, fajne urządzenie

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...