Skocz do zawartości
Forum

Wózek 2w1


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie super sprawdza się wózek od firmy Lonex z Janowa - to nasz, polski producent rzeczy dla dzieci. 🙂 Mam dokładnie ten model: https://lonexsklep.pl/pl/p/Wozek-dzieciecy-LONEX-EMOTION-XT-ECCO-2w1/45 i bardzo wygodnie mi się go używa. Jest porządny, stabilny, mieści wszystkie potrzebne rzeczy, a przy tym lekko i płynnie jeździ. Osobiście, bardzo podoba mi się też jego design - jest taki nowoczesny, ale z pazurem. 😄 Zerknij na ich stronę, bo modeli do wyboru jest naprawdę sporo. 🙂

Odnośnik do komentarza

Ogólnie według mnie anexy są fajne i solidne:) Ja mam akurat l/type! Ogromnym plusem tutaj jest składana gondola dzięki czemu wózek zajmuje na prawdę mało miejsca przy transporcie:) Do tego ma dobrą amortyzację, kompaktowe wymiary a po zmianie na spacerówkę nic nie traci na swojej zwinności i poręczności. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21/10/2021 o 5:47 PM, Gość lilka napisał:

Ogólnie według mnie anexy są fajne i solidne:) Ja mam akurat l/type! Ogromnym plusem tutaj jest składana gondola dzięki czemu wózek zajmuje na prawdę mało miejsca przy transporcie:) Do tego ma dobrą amortyzację, kompaktowe wymiary a po zmianie na spacerówkę nic nie traci na swojej zwinności i poręczności. 

Też zdecydowałam się na model l/type i bardzo fajnie mi się nim jeździ. Lekko i zwinnie się prowadzi,ma kompaktowy wymiary, dobrą amortyzację no i solidne wykonanie. 

Odnośnik do komentarza

Według mnie, najlepiej sprawdzą Ci się wózki z firmy Peg-Pérego – to włoski producent, który ma w swojej ofercie nie tylko wózki, ale też foteliki, krzesełka i rozmaite akcesoria. Ja wózek od nich kupiłam z namową mojej siostry, która urodziła dwójkę dzieci i przy obu używała produktów Peg-Pérego. Mogę podpisać się pod każdym jej słowem odnośnie jakości i wygody użytkowania artykułów tej firmy. Wózek sprawdził się u mnie doskonale - był lekki, wygodny, funkcjonalny, a przy tym stabilny i bardzo wytrzymały. Naprawdę był to świetny zakup, dlatego polecam każdej mamie zainteresować się tą firmą: https://www.pegperego-polska.com.pl/artykul/o-nas Ich produkty można dostać u poznańskiej firmy Akord, która jest ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Odnośnik do komentarza

My mamy anexa m/type i jestem z niego zadowolona. Zwinny i poręczny, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła więc radzi sobie na każdym terenie a do tego jest intuicyjny w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu:) Gondola jest spora więc maluszek bez problemu się w niej mieści- nawet w zimowym stroju:)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bardzo fajnym bezpiecznym stylowym wózkiem jest Anex m/type, spełnia wszystkie moje oczekiwania, lekki, wygodny, fajnie się nim manewruję , stelaż staliby , rączka regulowana, koła żelowe z amortyzacją,kosz na zakupy wystarczający , łatwy w sczyszczeniu

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałam się na wózek od anexa, mam model l/type i mega wygodnie mi się nim jeździ. Lekki i poręczny, całość za to jest łatwa w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca. Co fajne, ma składaną gondolę a stelaż jest na prawdę solidny i wytrzymały. 

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o mnie, to ja zazwyczaj wszelkiego rodzaju produkty dla dzieci zamawiam przez internet. Ostatnio spodobało mi się kilka produktów na stronie tego sklepu https://kinderprams.pl/pl/products/cybex-e-priam-2-0-wozek-wielofunkcyjny-z-napedem-zestaw-2w1-nautical-blue-stelaz-chrome-black-174.html i chyba zdecyduje się tam na jakieś małe zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...