Skocz do zawartości
Forum

Obniżające się beta HCG


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

W planowanym terminie nie dostałam miesiączki, po kilku dniach zrobiłam test ciążowy, wyszedł tak, ze 2 kreska była bardzo blada. Zrobiłam wyniki beta HCG z krwi i wynik wyszedł 10.03, po 48h powtórzyłam go i wyszedł 9.16. 
Niestety próbuje, ale mam problem z dostaniem się do lekarza. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co to oznacza? 

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to że wyłapałaś ciążę biochemiczna. Lekarz na ten moment i tak nic nie wymyśli. Możesz zbadać jeszcze raz beta HCG jeśli dalej będzie spadać to wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz. 

Jeszcze jedna opcja ale bardzo mało prawdopodobna to błąd laboratorium. 

Odnośnik do komentarza

Błędu laboratorium nawet nie biorę pod uwagę. Zdaje sobie sprawę z tego, ze to jest naprawdę prawie niemożliwe. A czy ktoś wie w jakim czasie powinnam dostać miesiączkę? Jestem już 7 dni po terminie. 
Czy istnieje ryzyko, ze to ciąża pozamaciczna, albo dzieje się coś, ze będę zmuszona do łyżeczkowania czy innych zabiegów? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Monika napisał:

Błędu laboratorium nawet nie biorę pod uwagę. Zdaje sobie sprawę z tego, ze to jest naprawdę prawie niemożliwe. A czy ktoś wie w jakim czasie powinnam dostać miesiączkę? Jestem już 7 dni po terminie. 
Czy istnieje ryzyko, ze to ciąża pozamaciczna, albo dzieje się coś, ze będę zmuszona do łyżeczkowania czy innych zabiegów? 

Jeśli to biochemiczna to niedługo powinno zacząć się krwawienie. Może być takie jak zawsze. Może być ciut bardziej obfite. 

Przy pozamacicznej raczej są dużo większe wartości beta HCG. Idź po prostu za jakiś czas do lekarza. Sprawdzi to nie będziesz się stresować. 

Proponuję zbadać jeszcze raz betę w lab

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...