Skocz do zawartości
Forum

Syndrom dziewczyny zamkniętej młodej dziewicy przestroga.


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Syndrom dziewczyny zamkniętej dziewicy najgorsze co może być dziewczyna ktora nigdy nie poznala życia towarzyskiego imprez miala problemy w szkole byla gnojona itp w końcu poznaje faceta który pokazuje jak życie wyglada imprezy sex dogadywanie się z ludźmi bycie lubiana praca pieniądze . Facetowi zaczyna zależeć planuje z nią cos wiecej . Kobieta po tym wszystkim co facet pierwszy raz jej pokazal myśli ze jest w nim po uszy zakochana mowi mu ze jest pierwszym i ostatnim i chce być z nim na zawsze jest zazdrosna zaczyna ograniczać jego wizyty ze znajomymi po okresie od 1 roku w skrajnych przypadkach do 7 lat zostawia faceta z powodu tego ze przemyślała wszystko i chce spełniać swoje marzenia itp. Tak naprawdę powod jest inny taki ze nie zaznała wczesniej zabawy imprez domowek  itp chce zobaczyć jak jest z innymi facetami (sex) diametralna zmiana . Facet zostaje na lodzie i bardzo cierpi . Nie warto planować życia z osobami młodymi które nie doznały powyszego !!! Przestroga.(Otworzycie przednimi świat a one was zostawia i jeszcze zgnoja a wy będziecie cierpieć facety) To jest książkowy przykład który sprawdza się w 85%.

Odnośnik do komentarza

Ziom napisałeś wszystko co mi się przydarzyło mialem tak samo a na koniec usłyszałem ze przymnie rozwinęła skrzydła a ja jestem najgorszy !

 

Szacun Dobra przestroga ja nie mogłem pozbierać się 2 lata a bylem w związku z partnerka 4.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...