Skocz do zawartości
Forum

Dermokosmetyki na wypadanie włosów. Co sądzicie o Delpos?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim 🙂 Szukam pomocy. 

Czy znajdzie się jakaś duszyczka która zna się na temacie składów?

Znalazłam ostatnio na forum polecenie Delpos i zaczęłam szukać o tym informacji.

Wszystko wygląda okay jeżeli chodzi o opinie czy recenzje, ale nie znam się na skladnikach.

Wiecie może co tam jest? Jak to ma działać na skalp i włosy? Na jakiej zasadzie?

Ile mniej więcej trzeba dać mu czasu na rozkręcenie się by widzieć większe efekty?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje o działaniu tego zestawu dermokosmetyków 😉

Odnośnik do komentarza

są 3 produkty

w szamponie ciekawie wygląda zestawienie ze sobą ekstrakt z nagietka, amili, mleczko pszczele, pantenol, witamina e, betaina i olejek z mięty pieprzowej. jeżeli chodzi o odżywkę/maseczkę to masz mocznik, olej jojoba i z czarnuszki, keratyna roślinna, bioferment z bambusa, honeyquat i pantenol + też olejek z mięty pieprzowej. do wcierania masz jeszcze płyn/wcierkęi tam jest kora chinowa, miłorząb japoński, guaranę, żeń-szeń, kofeinę, arnikę górską, niacynamid, glukonian cynku. 

posiadam sama ten zestaw i jestem zadowolona z niego. obecnie mija już 3 albo 4 miesiąc jak stosuję go i mam pełno bejbików na głowie. na szczotce i odpływie też mniej włosów mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Nie mam tego Delpos ale tak jak wypisala skladniki @wowja to one wygladaja solidnie. Ogolnie z tego co czytam to te skladniki maja wzmacniac cebulki, pobudzic mikrokrazenie w skalpie, pobudzic wzrost wlosow, pomaga wdostac sie skladnikom aktywnym w skore. Ja bym sie nim na powaznie zainteresowala...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale mnie ratujecie tutaj!

Jeżeli chodzi o składniki to cieszę się, ze mi podaliście co tam jest i co dokładnie one robią. Dla mnie to czarna magia xD

Co z efektami nakładania tego zestawu? Ile trzeba czekać by widzieć pierwsze zmiany? 

Z drugiej strony to jeżeli to są naturalne składniki to jak je trzeba przechowywać?

W ogóle gdzie można kupić ten zestaw delpos? Szukałam go w drogeriach i nigdzie go nie było.

W jakiś aptekach czy gdzie on jest do kupienia? Potrzebuję Waszej pomocy 🙂

 

Odnośnik do komentarza

u mnie mniej więcej na takie większe efekty trzeba było dać czas. na pewno jakoś po kilku tygodniach i tutaj bym powiedziała, że raczej po 5-6. i tutaj już mówię o takich efektach, ze włosów jest mniej na gumce do włosów, mniej w odpływie w brodziku itp. jestem dość zadowolona z efektów zestawu. kupiłam go przez internet i tylko w taki sposób z tego co się orientuję można go nabyć. sama zamawiałam przez ceneo bo tam są sklepy internetowe podane. chyba jeszcze po samym zakupie widziałam na aptecezawiszy opcję zamówienia jego, ale już wtedy miałam zestaw w domu.

Odnośnik do komentarza

Przez dłuższy czas używam Delpos i od siebie również polecam się z nim zapoznać. Opakowania starczają na kilka dobrych tygodni używania. Są naturalne, mają super składniki aktywne, działają super i mają dość spory jak na naturalne dermokosmetyki okres ważności, bo chyba wychodzi około pół roku. Sama zamawiałam z ceneo zestaw. Tam przechodziłam na stronę verdelab z ceneo i bardzo łatwo wszystko szło uzupełnić i zamówić. Zero problemów i wysyłka na paczkomat, co dla mnie jest plusem, bo kurierzy u mnie w mieście dziwnym trafem zostawiają tylko informację, ze mnie w domu nie zastali mimo, że całe dnie jestem w domu 🤷‍♀️ P.S. Zestaw jest bardzo wydajny, a płyn to moje złotoko!!!

Odnośnik do komentarza

A możecie w sumie podpowiedzieć jak wyglądają składowo te produkty?

Nie musicie mi tutaj wszystkiego tłumaczyć, bo to sama mogę zrobić, ale ogólnie możecie podpowiedzieć czy ułożone to wszystko jest w porządku?

Chodzi mi, czy te składniki, które podała wowja nie są gdzieś na dnie składu i czy ma realnie szansę przejść na włos i skalp?

Odnośnik do komentarza

..tylko, że przeszczep to już jest totalna ostateczność. @asiinka ja ci powiem tak: składowo wg. lupy kosmetycznej masz średnią dla każdego z nich 4.70/5 średnią. zdecydowanie warty pod kątem inci sprawdzać produkty i dobrze, że się o to pytasz. tutaj jeżeli o skład chodzi to jest ciekawie i chyba analiza składu na to wskazuje. składy są ładnie ułożone i mówię to po sprawdzeniu inci sama, zwłaszcza że posiadam delpos w swoich zasobach. u mnie pomaga bardzo fajnie. cebulki włosów się trzymają w skalpie, więc działa bardzo dobrze.

1635240358 (2).jpeg

1635240358 (1).jpeg

1635240358.jpeg

Odnośnik do komentarza
W dniu 21/1/2022 o 12:47 PM, Gość goscini napisał:

 asiinka zamowilas w koncu ten delpos? się w ogole nie odzywasz i w ogoóle jest o nim cisza a tez jestem ciekawa tego zestawu.

Ano zamówiłam i już mam Delpos od jakiegoś czasu w domu, także miałam chwile by zobaczyć efekty. Jakoś od listopada początku mam szampon, maskę i płyn i bardzo sobie chwalę. Im dłużej dbam o to to lepsze są też efekty. Włosy o dziwo nie puszą się, dobrze do umyte, ale jako ze dość często kładę te maski i płyny to raz w tygodniu myję włosy silniejszym szamponem. Poza tym? Mniej mi widzę włosów lecących. Nawet na gumce do włosów to widać. Przy myciu to samo. No i mam przy linii włosów widoczne bejbiki które odstają, więc jestem zadowolona z efektu. Dziękuję Wam bardzo za pomoc i czas spędzony na rozmowach. Od siebie dodam, ze POLECAM xD A tak serio to pozdrawiam Was serdecznie i jak będziecie gdzieś blisko Płocka to zapraszam na kawkę! 

271390990_639061343821111_4325465221702850822_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Domina R.
W dniu 18/2/2022 o 9:29 AM, Gość Fryta napisał:

zamówiłam sobie 2 dni temu i czekam. Na razie biorę tylko Merz Special na włoski. Ciekawe jak ten podziała

ja już od roku zażywam te drażetki i mogę Ci od razu powiedzieć, że niedługo zobaczysz efekty 😉  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...