Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wolęniepisać

Rodzinne wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wolęniepisać

Dorosły syn z firmy dostał pobyt w domku nad jeziorkiem. Ludzie brali nas za parę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona

To musisz młodo wyglądać jak na twój wiek a towarzysz ile ma lat? On pewnie poważnie wygląda i pewnie wyglądacie jak para. Jak jemu dają 10 więcej, a tobie 10 mniej, to pewnie też bym was uznała za parę. Do tego sami na plaży i razem wszędzie to mogli was uznać parą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuśka

Można poznać w jakim wieku jesteście? Spędziłam z synem już pod rząd drugie wakacje razem i w tym samym ośrodku co w tamtym roku. I tych wakacji tego co ja przeżywam na nich nigdy nie zapomnę. I piszesz że was brali za parę a znów na mnie i syna patrzyli jak bym miała młodego kochanka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wolęniepisać

Można poznać w jakim wieku jesteście? Spędziłam z synem już pod rząd drugie wakacje razem i w tym samym ośrodku co w tamtym roku. I tych wakacji tego co ja przeżywam na nich nigdy nie zapomnę. I piszesz że was brali za parę a znów na mnie i syna patrzyli jak bym miała młodego kochanka. 

Syn ma jak dobrze liczę 33 a ja mam 5prawie5. Około 20 lat różnicy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuśka
1 godzinę temu, Gość Wolęniepisać napisał:

Ja mam 48 syn 20 równe i do roboty ni hu hu hu tylko siłownia, bieganie i dieta. Twój pewnie praca dom praca dom. A ja muszę jeszcze widzisz zarobić na te ćwiczenia i diety ale zapowiedziałam 21 lat kończysz zadbaj sam o siebie zarób. Proste masz swój wiek rączki z tymi bicepsami to zrobiłem mięsnie teraz mięśniami zarabiaj. Chciałam zapytać jeszcze, o wyjście na plażę, pełno zboków co zaczepiają, a Ty pewnie seksowna to Cię pewnie tam podrywali na plaży? Bo ja miałam na plaży normalnie 5 czy więcej facetów i tak do mnie zarywali, nie mogłam się odpędzić ani uspokoić ich dogadywania bo no krepujące dla mnie. Opowiedz mi jak wy to rozwiązaliście? Czy nie zaczepiali zboki? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wolęniepisać
2 godziny temu, Gość Wolęniepisać napisał:

Ja mam 48 syn 20 równe i do roboty ni hu hu hu tylko siłownia, bieganie i dieta. Twój pewnie praca dom praca dom. A ja muszę jeszcze widzisz zarobić na te ćwiczenia i diety ale zapowiedziałam 21 lat kończysz zadbaj sam o siebie zarób. Proste masz swój wiek rączki z tymi bicepsami to zrobiłem mięsnie teraz mięśniami zarabiaj. Chciałam zapytać jeszcze, o wyjście na plażę, pełno zboków co zaczepiają, a Ty pewnie seksowna to Cię pewnie tam podrywali na plaży? Bo ja miałam na plaży normalnie 5 czy więcej facetów i tak do mnie zarywali, nie mogłam się odpędzić ani uspokoić ich dogadywania bo no krepujące dla mnie. Opowiedz mi jak wy to rozwiązaliście? Czy nie zaczepiali zboki? 

O Boże na początku gdy wyszłam z synem na plaże to ciągle jakiś a nawet kobiety podrywały. Syn odganiał a po obiedzie jak znów wyszłam na plaże to jakby jakaś królowa każdy na mnie ja w bikini i syn zaczął się stresować denerwować, ale skutecznie ich pławił udając ze jest partnerem. A okazał się problem u mnie niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuśka
3 godziny temu, Gość Wolęniepisać napisał:

O Boże na początku gdy wyszłam z synem na plaże to ciągle jakiś a nawet kobiety podrywały. Syn odganiał a po obiedzie jak znów wyszłam na plaże to jakby jakaś królowa każdy na mnie ja w bikini i syn zaczął się stresować denerwować, ale skutecznie ich pławił udając ze jest partnerem. A okazał się problem u mnie niestety

U Ciebie? Nie rozumiem???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wolęniepisać
4 godziny temu, Gość Wolęniepisać napisał:

Założyła byś bikini na plaże i pokazała przed synem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuśka

Jemu nie raz się pokazywałam. Na plaże nie, by te zboki nie gapiły się. Ale czasami opalam się toples w ustronnym miejscu to tam stringi, a nieraz też zdejmę tylko dzwonię czy mnie gówniarz nie najdzie a ja goła. Ale na plaże do ludzi zboków miała bym obawy że będą się czepiali mojego tyłka bo nie jest mały i pewnie wiek zrobił swoje i też komentowali a mnie to krępuje. Byłam na plaży w zwykłym, i już mnie podrywali nawet nastolatkowie a co dopiero w stringach. I zawsze o tym moim wielkim tyłku komentują nie piersi nie nogi nie całą mnie tylko no ten mój tyłek zakompleksiony 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wolęniepisać

Źle może odbierasz te komentarze? Bo uczepiłaś się go zaczęłaś stresować, a nie ma czym. Oni wszyscy mówią tak bo się zachwycają nim, a też no patrzą nie mogą dotknąć to tylko krzykną ale dupa czy inne, masz pewnie zgrabną dupeczkę że faceci się ślinią a w jakieś kompleksy wpadasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol

Fajnym sposobem na wspólne spędzenie czasu z dziećmi w letni dzień jest spływ kajakowy. Polecam firmę Kajaki Rogalinek. która organizuje takie spływy. Są w 100% bezpieczne, a dzieciakom zawsze się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Trelka

Ja myślę, że też dobrą opcją są wakacje na Mazurach jak tutaj https://folwarklekuk.pl/ Piękne miejsce, na spędzenie myślę nie tylko wakacji latem, ale tez i zimą 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...