Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość xyz

możliwość ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xyz

biorę tabletki anty od kilku lat, ostatnio regularnie, z tym, że 4 miesiące temu zmieniałam pigułki na inne. ostatnio nie robię przerwy na krwawienie, od razu kolejny blister zaczynam. Kochałam się z facetem w piątek (wzięłam tabletkę), w sobotę również był stosunek i tutaj zapomiałam wziąć pigułkę. Zapomniałam też tej niedzielnej. Dziś (poniedziałek) wzięłam 2 od razu, ale to i tak spore pominięcie. Jest szansa, że plemniki w tym czasie przeżyły i mogło dojść do zapłodnienia? Czy skoro wcześniej przez tak długi czas brałam regularnie, to jest jakaś wydłużona ochrona w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lara

pigułki nie dają jakiejś super ochrony, więc jak nie chcesz dziecka to dodatkowa ochrona konieczna, możesz używać siafragmy Caya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eleonora

z pigułkami to jest różnie, lepiej kontrolować dni płodne na monitorze płodności, ja mam afrodytę smart i w dni płodne po prostu stosować zabezpieczenie barierowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...