Skocz do zawartości
Forum

przeziębienie u 3-latki


Gość roman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Moja 3-letnia córka od miesiąca ma uporczywy kaszel. Zaczęło się od kataru. Teraz kaszel ma mokry, odrywający się, męczy ją najbardziej nad ranem i w dzień, w nocy mało kaszle. Często kaszle do tego stopnia, że wymiotuje flegmą. Dziecko nie potrafi sprawnie odkrztusić wydzieliny. W nocy jak zacznie kasłać to kasła bez końca i połyka flegmę. Nad ranem paskudnie kaszle, słychać, że zalega jej sporo flegmy. Dwa tygodnie temu byłem z dzieckiem u lekarza i stwierdził, że nie ma zmian osłuchowych, że po co przychodzimy jak wystarczy podawać syrop. Jakoś to nie pomaga, bo dziecko cały czas ma kaszel. Czym złagodzić taki kaszel?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio byłam z synem na nartach i okazało się, że w okolicy w okolicy naszego hotelu wybudowano maszt 5G, strasznie zle się czuliśmy i zrzucaliśmy winę na ciśnienie ale z dnia na dzień było coraz gorzej, udaliśmy się do lekarza ponieważ nie mogliśmy sobie poradzić z flegmą zalegającą w gardle. Pan doktor powiedział nam, żebyśmy zmienili hotel ponieważ maszt 5G może powodować nadmierną produkcje flegmy.
Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...