Skocz do zawartości
Forum

Czy to był płód?


Gość Dag

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogłam być w ciąży.?

Stosuje tabletki antykoncepcyjne od ponad roku lecz miesiąc temu po wybraniu tabletek aktywnych był okres, zapomniałam zabrać ze sobą tabletek (byłam na urlopie) w czasie gdy powinnam zacząć nowe opakowanie pojawiło się plamienie, po powrocie z urlopu wykonałam test wyszedł negatywnie. W tym miesiącu po skończeniu aktywnych tabletek krwawienie pojawiło się w 5 dniu (zawsze pojawią się 2-3 dzien) dzień wcześniej wykonałam test (negatywny) w czasie krwawienia wydaliłam coś wyglądające jak płód. Byłam wczoraj na izbie przyjęć lecz od lekarza nic się kompletnie nie dowiedziałam.  Czy to mogła być ciąża.?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Dag napisał:

Według położnej która pracuje z moją panią doktor i widziała zdjęcie dla niej była to ciąża bliźniacza

Skoro masz potwierdzenie od lekarza czy położnej to po co to pytanie zadawane na forum? Skąd mamy wiedzieć czy to była ciąża czy nie 

Odnośnik do komentarza

Pytam bo może ktoś spotkał się z czymś podobnym bo lekarz najpierw twierdził ze to byl skrzep a później że mogła to być ciąża, a wiem jak wygląda skrzep a to w żaden sposób nie przypominało skrzepu bo było bardzo jasne a lekarz który mnie przyjmował na izbie niestety nie cieszy się w żaden sposób dobrą opinią i po wizycie mam taki mętlik w głowie dlatego zapytałam tutaj bo znam przypadek że kobieta była w ciąży i o tym wiedziała a testy mimo to wychodziły negatywne i poprostu chciałam się dowiedzieć czy któraś z Pań miała może taki przypadek bo nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć 

Odnośnik do komentarza

Lekarz na izbie miał wgl pretensje że przyszłam, a moja Pani doktor kazała mi jechać na izbę przyjęć dlatego pojechałam i po tym co usłyszałam tam chciałam się was tutaj zapytać czy ktoś miał taką sytuację i jak to się skończyło. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...