Skocz do zawartości
Forum

Wyprawka szkolna


Gość Oliwia

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10/8/2021 o 10:46 PM, Gość Oliwia napisał:

Rozpoczęcie roku szkolnego już niebawem, a ja jeszcze nie zaczęłam kompletować wyprawki szkolnej. A jak jest u Was? Zakupy zrobione? Co fajnego udało Wam się upolować?

Pytanie co już masz i co chcesz/musisz dokupić. Ja teraz kupiłam fajny plecak dla córki, od Coocazoo. Jak na plecak, to ma fajne rozwiązania związane z prawidłową postawą. Większość plecaków nie ma takich rozwiązań. Poprzednio córka miała tornister i w nich rozwiązania dbające o prawidłową postawę są właściwie w większości. I chciałam ten "trend" zachować dalej, ale już w formie plecaka. No i trochę rynku musiałam przejrzeć, bo przeważnie są proste konstrukcje.

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 16/8/2021 o 9:48 PM, Gość JudytaF napisał:

Pytanie co już masz i co chcesz/musisz dokupić. Ja teraz kupiłam fajny plecak dla córki, od Coocazoo. Jak na plecak, to ma fajne rozwiązania związane z prawidłową postawą. Większość plecaków nie ma takich rozwiązań. Poprzednio córka miała tornister i w nich rozwiązania dbające o prawidłową postawę są właściwie w większości. I chciałam ten "trend" zachować dalej, ale już w formie plecaka. No i trochę rynku musiałam przejrzeć, bo przeważnie są proste konstrukcje.

Zakupy przez internet to znaczna wygoda i takie zakupy uwielbiam. Plecaków Coocazoo nie znam, a z tego co napisałaś warto na nie zwrócić uwagę. Oferta w sieci jest duża więc jest w czym wybierać. Jak dla mnie ładnie się prezentują, a co najważniejsze można do kompletu dobrać piórnik i worek. Ciekawe czy spodobają się mojemu dziecku?

Odnośnik do komentarza
Gość Więckowska
W dniu 18/8/2021 o 10:11 PM, Gość Oliwia napisał:

 

Zakupy przez internet to znaczna wygoda i takie zakupy uwielbiam. Plecaków Coocazoo nie znam, a z tego co napisałaś warto na nie zwrócić uwagę. Oferta w sieci jest duża więc jest w czym wybierać. Jak dla mnie ładnie się prezentują, a co najważniejsze można do kompletu dobrać piórnik i worek. Ciekawe czy spodobają się mojemu dziecku?

ScaleRale jest fajny. Polecam ten model z Coocazoo. Całkiem fajnie zaprojektowany. Zobacz sobie jaki tak jest system regulacji. Raczej mało spotykany. Do tego te plecaki sie właściwie nie niszczą. Moje dziecko ma już 2 lata i wygląda jak nowe. Co roku maja nowe wzory, więc teraz są trochę inne niż jak ja kupowałam. Ale jakość cały czas doskonała.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21/8/2021 o 10:22 PM, Gość Więckowska napisał:

ScaleRale jest fajny. Polecam ten model z Coocazoo. Całkiem fajnie zaprojektowany. Zobacz sobie jaki tak jest system regulacji. Raczej mało spotykany. Do tego te plecaki sie właściwie nie niszczą. Moje dziecko ma już 2 lata i wygląda jak nowe. Co roku maja nowe wzory, więc teraz są trochę inne niż jak ja kupowałam. Ale jakość cały czas doskonała.

To prawda te plecaki są nie do zdarcia, a do tego mają fajne kolory i wzory.

Odnośnik do komentarza

Plecak i piórnik mamy z zeszłego roku, kupiłam z astry, są niezniszczalne póki co. Wyprałam i jak nowe  Resztę wyprawki własnie kupiłam w biedronce, jest sporo astry i od dzisiaj nawet mają promocje, jak kupisz produkty za 40 zł, to 10 zł rabatu dostaniesz. A wybór naprawdę spory,

Podręczniki szkolne, polecam zamawiać w sklepach online [reklama usunięta]

Mają lepsze promocje niż sklepy stacjonarne 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

U nas dzieci zabierały ze sobą dwa zeszyty ćwiczeń, które aktualnie przerabiały, na wypadek nieobecności, do nadrobienia w domu. Coolpack sprawdził się u nas super, synek jest drobnej budowy więc taki jednokomorowy w mieszczący format A4 był idealny, teraz do pierwszej klasy kupimy trochę większy ale też z Coolpack z regulacją wysokości przy szelkach.

W plecaku powinna się zmieścić porzadnie śniadaniówka oraz bidon:
[reklama usunięta]

Bidon polecam przy tym od Contigo. Jest dobrze wykonany oraz nic nie przecieknie (poza tym mozna myć w zmywarce).

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...